Teraz każdy może być superbohaterem. Oto realistyczne kostiumy od Full Body Armors

Teraz każdy może być superbohaterem. Oto realistyczne kostiumy od Full Body Armors

Tak, jak większość dzieci, w pewnym momencie marzyliśmy o tym, by stać się superbohaterami, o których czytaliśmy w komiksach i których oglądaliśmy w filmach. Jednak wraz z wiekiem musieliśmy pogodzić się z faktem, że nasze sny mogą nigdy się nie spełnić, a z wierzeniem w supermoce jest podobnie, jak z czekaniem na Mikołaja w wigilijny wieczór. Doszedł też aspekt praktyczny, bowiem zdaliśmy sobie sprawę, jak bardzo niebezpieczne może być ratowanie życia innych. Teraz weźmiemy pod uwagę bezpieczniejszą alternatywę: skoro nie możemy stać się superbohaterem, to może przynajmniej możemy wyglądać jak on? To zapewnią nam kombinezony od Full Body Armors.

W ofercie jest kostium Iron Mana, Batman (z "Batman Vs. Superman") i Master Chief. Każdy z tych kombinezonów to dokładna replika kostiumów noszonych przez bohaterów komiksów, filmów i gier wideo. Naprawdę, żaden szczegół nie jest pomijany. Są nawet wyposażone w elektronikę, która rozświetla poszczególne części strojów bohaterów. Co więcej, każdy jest dostosowywany do indywidualnych rozmiarów kupującego przez wykwalifikowanych specjalistów.

Niezależnie od tego, czy chcesz się zachwycić na następnym Halloween, czy też zamierzasz zaimponować tłumom na kolejnym Comic-Conie, kostiumy Full Body Armors sprawdzą się doskonale w obu przypadkach. Ceny zaczynają się o 1299 dolarów, a tutaj sprawdzicie pełną ofertę.

źródło: Hiconsumption

sznyt tygodnia

najnowsze