Te stylowe piłki lekarskie w niczym nie przypominają koszmarków z podstawówki

Te stylowe piłki lekarskie w niczym nie przypominają koszmarków z podstawówki

Killspencer, luksusowa marka z siedzibą w Los Angeles, wie jak się produkuje wysokiej klasy sprzęt sportowy. I nie mamy tu na myśli high-endowych produktów w stylu Nike, czy adidasa. W przypadku amerykańskiej marki mówimy o domowym boisku do koszykówki za 1000 $, precyzyjnie wykonanych workach treningowych i futbolówkach. Poznajcie ich najnowszy dodatek do linii lekkoatletycznej - piłki lekarskie.

Jeżeli na hasło "piłka lekarska" przypominają wam się lekcje wf-u i cuchnące, wykonane z syntetycznej skóry, często nieforemne kule, którymi trzeba było rzucić jak najdalej, by zyskać uznanie w oczach nauczyciela, to teraz macie dobrą okazję, by dać szansę naprawdę ładnie wykonanym sprzętom. Piłki Killspecncer są robione w USA, z ręcznie zszywanej, czarnej skóry licowej i wyglądają tak, jakby ich miejsce było w siłowni superbohatera pokroju Bruce'a Wayne'a lub wręcz przeciwnie - czarnego charakteru na miarę Bane'a.

Piłki są dostępne w pięciu różnych wariantach wagowych - ważą od 4 do 12 funtów, czyli od 1,8 kg do 5,4 kg. Czarne piłki można kupić pojedynczo (cena od 275 $) lub w zestawie za 1300 $. Zapłacenie takiej kwoty za sprzęt powinno być najlepszą motywacją do codziennych ćwiczeń.

źródło: Airows

sznyt tygodnia

najnowsze