To pióro zostało wykonane z tytanu i kawałków meteorytu sprzed 5000 lat

To pióro zostało wykonane z tytanu i kawałków meteorytu sprzed 5000 lat

Pokazywaliśmy wam już na łamach naszego magazynu wiele instrumentów piśmienniczych, które zachwyciły nas materiałami, z których zostały wykonane. Jednym z najbardziej oryginalnych było z pewnością złote pióro wydrukowane w technologii 3D. Tym razem prezentujemy coś, co w równym stopniu zadowoli geeków zakręconych na punkcie tajemnic wszechświata, jak i zwolenników ładnych przedmiotów. Przed państwem pióro wykonane z tytanu i odłamków najprawdziwszego meteorytu.

Na pomysł, by w zwyczajnym piórze (oraz długopisie do wyboru) zawrzeć cząstkę kosmosu wpadła firma B. Smith & Co. Co się tyczy samego meteorytu, spadł on na Ziemię około 4000- 6000 lat temu. Odkryto go 400 lat temu i od tego czasu pozostał zachowany w niezmienionej formie. Dzięki temu znalezisku oraz staraniom, by zachować jego właściwości, B. Smith & Co. może zaprezentować światu swoją pierwszą, ekskluzywną kolekcję piór i długopisów Meteorite.

Jeżeli zatem jesteście zainteresowani posiadaniem na własność małej cząstki uniwersum, przejdźcie do sklepu internetowego marki i złóżcie zamówienie. Nie wahajcie się w obawie przed kosmiczną ceną. B. Smith & Co. zadbało o to, by ich jakościowy produkt miał dobrą cenę. Podstawowa wersja kosztuje 449$, a najdroższa 1099,99$.

źródło: B.Smith & Co.

sznyt tygodnia

Maserati wypuści limitowaną edycję SUV-ów o mocy 590 KM 1
Maserati wypuści limitowaną edycję SUV-ów o mocy 590 KM
Polski plakat - towar eksportowy na wagę złota 2
Polski plakat - towar eksportowy na wagę złota
Morgan Motor Company wypuści osiem ręcznie skręcanych Aero GT 3
Morgan Motor Company wypuści osiem ręcznie skręcanych Aero GT
Tak wygląda Rolls-Royce Phantom VIII po tuningu 4
Tak wygląda Rolls-Royce Phantom VIII po tuningu
BMW jak Netflix. Producent ogłosił program subskrypcyjny 5
BMW jak Netflix. Producent ogłosił program subskrypcyjny

najnowsze