Bentley przygotował świąteczną linię akcesoriów dla wiernych fanów marki

Bentley przygotował świąteczną linię akcesoriów dla wiernych fanów marki

Bentley od kilku lat firmuje swoim logo linię akcesoriów dla kobiet i mężczyzn. Tuż przed świętami marka wypuściła kolekcję, która aż prosi się o to, by trafić pod choinkę. W świątecznej ofercie znajdziemy wszystko, co wywoła uśmiech na twarzy fanów motoryzacji, a w szczególności zadowoli entuzjastów brytyjskiej marki. Część akcesoriów i przedmiotów zaprojektowana została w oparciu o design samochodów Bentley, inne z kolei nawiązują do tradycji firmy. Wszystkie produkty w ofercie łączy jedno - doskonała jakość i staranność wykonania.

Dla pań, Bentley przygotował limitowaną edycję torebek Diana B w cenie 1750 funtów oraz ciepły, wełniany sweter z domieszką kaszmiru w kolorze szarym za 235 funtów.

Panowi mogą ucieszyć się ze skórzanej teczki, której przednie kieszenie przypominają skrzydła z logo Bentley (cena 1450 funtów) lub eleganckiego szalika z kaszmiru (125 funtów).

Marka nie zapomniała o najmłodszych. Dzieciakom frajdę sprawi zdalnie sterowany model Bentley Continental GT3 lub drewniany garaż ze zjeżdżalnią i lądowiskiem dla helikopterów.

Bentley przygotował także selekcję akcesoriów do domu, w której znajdziemy skórzane pudełko na biżuterię, czy głośniki z systemem Naim for Bentley Mu-so QB.

Jeżeli macie wśród swoich bliskich osoby, które szczególną sympatią darzą brytyjską markę, drobny podarunek z logo Bentley, może być pierwszym krokiem na drodze do spełnienia marzeń o posiadaniu własnych kluczyków do ulubionego modelu.

źródło: Bentley