The Beverly Hills Edition to rower pokryty 24-karatowym złotem za milion dolarów

The Beverly Hills Edition to rower pokryty 24-karatowym złotem za milion dolarów

Stworzony w pracowni o adekwatnej nazwie House Of Solid Gold, The Beverly Hills Edition to prawdopodobnie najdroższy rower świata. W skład całej kolekcji ultra-luksusowych rowerów wejdzie 13 egzemplarzy, każdy z ręcznym grawerem artysty, który go wykonał oraz z numerem produkcji i datą. Do zakupu dołączony zostanie także certyfikat potwierdzający autentyczność pojazdu.

Ręcznie wykonany rower pokryty jest niemal w całości 24-karatowym złotem. Praca nad nim pochłonęła 750 godzin, ale zgodzicie się chyba, że było warto. Jeżeli złoto nie robi na was wrażenia, co powiecie na to, że logo marki zostało wysadzone 600 czarnymi diamentami, które są równowartością 6 karatów i 500 złotymi szafirami o wadze 4,5 karata.

Siedzenie pokryte jest brązową skórą aligatora, natomiast butelka na wodę - tak jak reszta elementów - połyskuje czystym złotem, schowana w skórzanym pokrowcu.

Jak już wspomnieliśmy w tytule, The Beverly Hills Edition wyceniony został na 1 milion dolarów. To więcej niż luksusowe, sportowe auto, ale podejrzewamy, że ten kto zdecyduje się na zakup roweru, ma już w swoim garażu kilka superszybkich samochodów.

źródło: Luxatic