Tak wyglądają luksusowe kabiny w pierwszej klasie na pokładzie samolotu Singapore Airlines

Tak wyglądają luksusowe kabiny w pierwszej klasie na pokładzie samolotu Singapore Airlines

Linie lotnicze Singapore Airlines zaprezentowały wczoraj swoje nowe kabiny przeznaczone dla podróżujących pierwszą klasą w Airbusie A380. Nie różniące się niczym od pokoi w pięciogwiazdkowych hotelach kabiny, zaprojektowane zostały tak, by goście mogli cieszyć się intymnością i spokojem podczas lotu. Wcześniej na pokładzie samolotów SIA znajdowało się dwanaście podobnych pomieszczeń, teraz ich liczba została zredukowana do sześciu.

Każdy z luksusowych pokoi jest wyposażony w wygodny, rozsuwany fotel pokryty doskonałej jakości miękką skórą, elektrycznie sterowane rolety, specjalne szuflady, w których można przechowywać sprzęt i gadżety oraz łóżko, które zachęca do odpoczynku pod miękką pościelą sprowadzaną z Francji. W razie gdyby pasażerowie nie mieli ochoty na sen, łóżko można schować w ścianie. Istnieje także możliwość połączenia ze sobą dwóch kabin i stworzenia przestrzeni dla dwóch osób z podwójnym łóżkiem. W kabinie znajduje się także łazienka i toaletka. H

Ilość miejsc w klasie biznes wzrosła z 60 do 78, a pasażerowie podróżujący klasą economy premium mogą się spodziewać 44 miejsc w oddzielnej kabinie.

Pierwszy lot nowego Airbusa 380 przewidziany jest na 18 grudnia. Samolot wyląduje wtedy w Sydney, a kolejne trasy zostaną ogłoszone w najbliższych tygodniach.

źródło: Hypebeast

sznyt tygodnia

najnowsze