Italian Dream Motorcycle wzięło na warsztat klasycznego Triumpha Street Triple. Zobaczcie efekt

Italian Dream Motorcycle wzięło na warsztat klasycznego Triumpha Street Triple. Zobaczcie efekt

Italian Dream Motorcycle (IDM) dokłada wszelkich starań, aby ich działania były adekwatne do nazwy. Najlepszym dowodem na to, niech będzie klasyczny model Triumph Street Triple, który przeszedł w ich warsztacie prawdziwie stylową metamorfozę i otrzymał nowe imię. Poznajcie Tripla 0.0 - motocykl, który rozgrzewa asfalt i zwraca uwagę świetnym designem.

Po metamorfozie, Tripla 0.0 wyposażony został w mocniejsze zawieszenie Speed Triple, które wpływa na stabilność, precyzję i nadaje motocyklowi charakteru. Nie bez znaczenia jest także czarny lakier, którego użyto do pomalowania pojazdu, nie rezerwując żadnego elementu dla innego koloru. Siedzenie, tył oraz podwozie w całości zostało wykonane ręcznie, natomiast koła schowane są pod metalowymi obręczami, które nadają motocyklowi jeszcze bardziej złowieszczego stylu.

Jeżeli mielibyście ochotę na ten oryginalny motocykl prosto z warsztatu Italian Dream Motorcycle, musicie się pospieszyć. Panowie zamierzają zbudować tylko pięć sztuk, każda w cenie 51 000 dolarów.

źródło: TheArsenale

sznyt tygodnia

najnowsze