Systemy do monitorowania domu Halo Home, to świetnie zaprojektowane kamery, które wyglądają jak ciekawe elementy wystroju wnętrza

Systemy do monitorowania domu Halo Home, to świetnie zaprojektowane kamery, które wyglądają jak ciekawe elementy wystroju wnętrza

Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich. Dlatego decydując się na zainstalowanie w naszym domu systemu monitorującego, warto wiedzieć, że na rynku istnieje firma, która wychodzi na przeciw oczekiwaniom tych, którzy tak samo jak spokojny sen, cenią sobie dobrze zaprojektowane przedmioty. Kamery Halo można pomylić z ozdobami, które mają nadać wnętrzu odrobinę stylu. Dopiero po uważniejszych oględzinach orientujemy się, że za szybką z kolorowego szkła kryje się sprzęt śledzący, to co dzieje się w domu. Halo ma w swojej ofercie kamery sufitowe oraz bezprzewodowe, które można postawić w dowolnym miejscu w mieszkaniu.

Monitoring Halo to nie tylko piękny design, idealnie komponujący się z nowoczesnym wnętrzem. To także najwyższej jakości sprzęt, który nagrywa w rozdzielczości 1080p HD, posiada system Night Vision do rejestrowania obrazu w nocy, a ponadto rejestruje dane o temperaturze i wilgotności powietrza. Jedną z ważniejszych funkcji kamer jest to, że ich bateria wytrzymuje nawet do 6 miesięcy użytkowania, co jest absolutnie imponującym osiągnięciem, biorąc pod uwagę fakt, że są to urządzenia nagrywające wideo i działające bezprzewodowo.

Nieznana jest jeszcze cena monitoringu Halo, ale na stronie internetowej marki możecie zapisać się na listę oczekujących.

źródło: Halo Home