Akcesoria do ćwiczeń z wizerunkiem postaci z Gwiezdnych Wojen, przekonają was do przejścia na ciemną stronę mocy

Akcesoria do ćwiczeń z wizerunkiem postaci z Gwiezdnych Wojen, przekonają was do przejścia na ciemną stronę mocy

Sprzęt Onnit powinien być wam znany. Wcześniej prezentowaliśmy tu kettlebells z maską Iron Mana, które są gwarancją osiągnięcia formy na miarę superbohatera. Teraz marka chce, żeby trening był jeszcze lepszą zabawą i wypuszcza serię przyrządów do ćwiczeń prosto z Odległej Galaktyki. Tym razem w skład kolekcji, oprócz kettlebells, wchodzą mata do jogi i piłka lekarska. Znów jest ciężko, ale za to z humorem.

Spójrzcie tylko na matę z odbitym w niej Hanem Solo. Za każdym razem, gdy będziecie robić pompki, spotkacie się twarzą w twarz z waszym idolem z dzieciństwa. Trzy kettlebelle z wizerunkiem Bobba Fett, Stormtroopera i Lorda Vadera, aż proszą się o to, żeby mocniej się nimi zamachnąć, zwłaszcza, że ważą kolejno 22, 27 i 31 kg. Także 4,5 kilogramowa piłka w kształcie Gwiazdy Śmierci czeka tylko na bicie kolejnych rekordów w rzucie na odległość.

Jeżeli Iron Man nie przekonał was, że warto być w formie, być może ten zestaw sprawi, że przejdziecie na ciemną stronę mocy. A mówiąc to, mamy na myśli ostry wycisk na siłowni lub, jeżeli wolicie, we własnym domu.

źródło: Onnit

sznyt tygodnia

najnowsze