Polsko-brytyjska marka eve Sleep produkuje najwygodniejsze materace świata

Polsko-brytyjska marka eve Sleep produkuje najwygodniejsze materace świata

Założona w Londynie, acz z polskim rodowodem, firma eve Sleep już od ponad 2 lat z sukcesem rewolucjonizuje europejskie sypialnie. Od niedawna jej oferta dostępna jest również w Polsce. Sztandarowym produktem eve Sleep jest materac z pianki „memory” najnowszej generacji, ale w ofercie marki znajduje się szereg akcesoriów związanych ze snem.

Materac eve Sleep zbudowany jest z 3 warstw, które otulone są pokrowcem. Wierzchnia, miękka powłoka jest elastyczna, zmniejsza ciśnienie oraz posiada specjalną strukturę „otwartych komórek”, która dostosowuje temperaturę w czasie snu. Idealnie dopasowuje się też do ciała.

Wewnątrz materaca znajduje się warstwa o właściwościach regulujących poziom wilgoci oraz zapewniających swobodny obieg powietrza. Jego bazę stanowi gruba, 18-centymetrowa warstwa wspierająca o wysokiej gęstości i dużej wytrzymałości.

Każdy materac eve posiada odpowiednie certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo oraz brak substancji toksycznych. Wszystkie rodzaje pianek posiadają certyfikat CertiPUR. Oznacza to, że nie zawierają niebezpiecznych i rakotwórczych substancji.  Na materace eve obowiązuje 10-letnia gwarancja, co odpowiada 3 650 porankom z pobudką w dobrym samopoczuciu.

Firma eve Sleep, w 2016 r. została uznana przez niezależny portal coolbrands.uk.com za jedną z najfajniejszych i najbardziej innowacyjnych marek, obok takich brandów jak Nike, Apple czy Airbnb. To na pewno zasługa ich podejścia do klienta oraz możliwości testowania i zwrotu zakupionego towaru aż do 100 dni.

Ostatnio eve Sleep połączyło siły z brytyjską marką Folk Clothing. Rezultatem tej współpracy jest obejmująca pidżamy, pościel, skarpetki oraz koszule nocne.

Głównym elementem kapsułowej kolekcji są białe pidżamy, wykonane w 100 procentowej z bawełny. Ich luźny i swobodnie opadający krój został wzbogacony o niebieskie lamówki przy zachowaniu prostych linii szycia. W połączeniu z delikatnym materiałem pidżama oferuje wrażenie niepowtarzalnej lekkości.

Spokojną biel kolekcji przełamują granatowe skarpetki, wykonane z bogatej w wełnę tkaniny. Ich dodatkowym twistem jest biało-żółty haft w rejonach palców i kostki.

Elementem zwieńczającym serię jest zestaw pościeli w subtelnych szarościach, stworzony w 100 procentach z bawełny. Dzięki wykorzystaniu tej barwy, poszwy idealnie współgrają z piżamami.

Kolekcja oraz inne produkty eve Sleep dostępne są w sklepie internetowym marki.

źródło: materiały prasowe

sznyt tygodnia

najnowsze