Vifa Stockholm Speaker – głośniki dla minimalistów

Vifa Stockholm Speaker - głośniki dla minimalistów

Założymy się, że widząc główne zdjęcie, nie zorientowaliście się, w którym miejscu w pokoju znajduje się głośnik. Wszystko dlatego, że sprytnie wpasował się w otoczenie, stanowiąc doskonałe uzupełnienie wystroju wnętrz. Przypatrzcie się jednak ścianie - teraz na pewno dostrzeżecie szary panel, który przypomina półkę. Jeżeli lubicie dyskretne rozwiązania i wystrzegacie się epatowania drogim sprzętem, Vifa Stockholm Speaker to propozycja dla was.

Duńska firma przez 80 lat zajmuje się doprowadzaniem swoich produktów do doskonałości, stąd dopracowany w najmniejszym szczególe design oraz brzmienie, które w niczym nie ustępuje aparycji ich sprzętu.

Aluminiowa rama głośnika pokryta jest surowym materiałem wykonanym przez renomowaną firmę Kvadrat, również wywodzącą się z Danii. Urządzenie jest kompatybilne z niemal wszystkimi smartfonami, tabletami, komputerami i telewizorami.

Vifa Stockholm Speaker jest dostępny w kilku kolorach: antracytowym, jasnoszarym, czerwonym, żółty, jasnoniebieskim i ciemnoniebieskim.

źródło: Vifa

sznyt tygodnia

najnowsze