Ten londyński hotel wygląda jak ekskluzywny klub dla gentlemanów z lat 20.

Ten londyński hotel wygląda jak ekskluzywny klub dla gentlemanów z lat 20.

Przepych, aksamity, złoto i sekretny bar w podziemiach budynku - takie atrakcje czekają na gości hotelu The Ned w Londynie. Już sama elewacja robi wrażenie, bowiem spektakularne wnętrza mieszczą się w wiktoriańskim budynku, który niegdyś był siedzibą banku Midland.

Renowacja budynku i zamienienie go w 252-pokojowy hotel pochłonęła, bagatel, 200 milionów funtów. Na taki wydatek mógł sobie pozwolić tylko elitarny klub Soho House we współpracy z Sydell Group. Wszystko po to by bogaci członkowie klubu mogli dodać kolejny punkt do mapy ekskluzywnych miejsc, w których czeka ich specjalne traktowanie.

W hotelu znajduje się aż 9 restauracji, w tym słynne nowojorskie delikatesy Cecconi's. Oprócz tego goście mogą skorzystać z siłowni, tureckich łaźni, spa i przestrzeni eventowej. Najważniejsze i najbardziej ekskluzywne miejsce znajduje się jednak pod powierzchnią obiektu. Tutaj członkowie "Ned's Club" mogą napić się najbardziej wybornych koktajli w otoczeniu wystroju rodem z "Wielkiego Gatsby'ego".

Również tylko członkowie klubu mają dostęp do tarasu na dachu, z którego roztacza się widok na finansową dzielnicę Londynu. Tam też nie zabrakło restauracji, baru oraz basenu.

Nie wiemy co trzeba zrobić, aby zostać członkiem jakiegokolwiek elitarnego klubu, ale dla kilku nocy w tym hotelu jesteśmy gotowi na poświęcenia.

źródło: The Ned Hotel