B&O PLAY w sezonie jesień/zima promuje równowagę, harmonię i spokój

B&O PLAY w sezonie jesień/zima promuje równowagę, harmonię i spokój

B&O PLAY to marka uważana za jednego z wiodących producentów lifestylowych produktów audio. Założona w 2012 roku, młodsza siostra znanego i cenionego na rynku globalnym Bang & Olufsen. Wiemy zatem, że po najnowszych produktach B&O PLAY możemy spodziewać się tylko najwyższej jakości i perfekcyjnego rzemiosła.

"Seek serenity", czyli najnowsza kolekcja B&O PLAY, to efekt spotkania dwóch, z pozoru odmiennych światów – technologii oraz mody. Do stworzenia serii limitowanych głośników i słuchawek bezprzewodowych inspiracji szukano wśród najnowszych trendów w modzie oraz wnętrzarstwie.

W tym sezonie marka podąża za głosem, który przypomina nam, że prostota i harmonia są ponadczasowe. Kolorystyka kolekcji jest odzwierciedleniem magicznej gry światła, które spowija niezwykłe krajobrazy jesiennej Japonii. Jednocześnie każdy z kolorów odnosi się do innej pory w ciągu dnia. Dzięki temu kolekcja Seek Serenity to również kompletna historia o Kraju Kwitnącej Wiśni, co dodatkowo widać w samej kampanii oraz filmie, który jej towarzyszy. Lilia (lilac), fiolet (violet), głęboki brąz (umber) oraz szarość (vapour) – tak prezentuje się paleta barw dostępnych na sezon jesień/zima 2017.

Domeną produktów B&O PLAY jest ich wysoka jakość i dbałość o wykończenie. Dzięki nowej tonacji materiały takie jak skóra, czy aluminium zyskały zupełnie nowego, nieco delikatniejszego charakteru. W ten sposób powstała linia, która będzie idealnym dopełnieniem jesiennej garderoby.

W skład jesiennej kolekcji B&O PLAY wchodzą:

Beoplay P2: Osobisty, niezaprzeczalnie piękny przenośny głośnik, który z łatwością zmieści się w Twojej kieszeni. Dostępny w kolorach: Lilac, Umber oraz Natural.

Beoplay H4: Kolejny model wśród nausznych słuchawek bezprzewodowych o prostym i nowoczesnym designie Dostępne w kolorach Vapour oraz Violet.

Beoplay H5: Bezprzewodowe, całkowicie przenośne słuchawki douszne z kategorii premium. Dostępne w kolorze Vapour.

Beoplay A1: Kolejny model w rodzinie bezprzewodowych, przenośnych głośników B&O PLAY. Dostępne w kolorach Umber oraz Violet.

Ceny poszczególnych modeli wahają się od 749 zł do 1299zł.

źródło: materiały prasowe