Najbardziej pożądane, luksusowe zegarki dla kobiet

Najbardziej pożądane, luksusowe zegarki dla kobiet

Kobietom, podobnie jak mężczyznom, zależy nie tylko na pięknym wyglądzie zegarków, ale także na ich funkcjonalności. Co raz częściej, firmy produkujące zegarki wychodzą na przeciw oczekiwaniom pań, które w równym stopniu cenią sobie możliwość korzystania z najnowszych technologii, ale nie zamierzają rezygnować z ozdobnej funkcji zegarków.

Przedstawiamy wam pięć modeli, które w tym roku są na liście życzeń każdej stylowej kobiety, zakochanej w modzie, technologicznych nowinkach i luksusowych detalach.

5. SLIM D’HERMES L’HEURE IMPATIENTE

Model Hermes zachowuje wszelki walory klasycznego i niezwykle eleganckiego zegarka, skrywając w sobie m.in. kalendarz, w którym można ustawić przypomnienie o ważnym wydarzeniu, które ma nastąpić w ciągu 12 godzin.

4. PATEK PHILIPPE REF. 7130 LADIES’ WORLD TIME

Ten zegarek z pewnością docenią wszystkie kobiety, które dużo podróżują, bowiem pokazuje on godziny we wszystkich strefach czasowych.

 

3. AUDEMARS PIGUET ROYAL OAK FROSTED GOLD

Przy tworzeniu tego modelu zastosowano specjalną technikę, w której wykorzystuje się narzędzie z diamentowym wykończeniem. Dzięki temu bransoleta pokryta jest błyszczącymi drobinkami.

2. CHANEL PREMIERE CAMELIA SKELETON WATCH

Mechanizm w tym zegarku został ułożony na kształt kamelii, ulubionego kwiatu Coco Chanel. Niektóre wersje tego modelu pokryte są aż 246 diamentami.

1. LITTLE LANGE 1 MOON PHASE

Piękne elementy wykonane w różowym złocie, odpowiedni rozmiar koperty i kobiecy design, sprawiają, że ten zegarek stał się jednym z najchętniej kupowanych modeli w tym roku.

źródło: Luxery Insider

sznyt tygodnia

najnowsze