Louis Vuitton powiększa ofertę o swój pierwszy smartwatch

Louis Vuitton powiększa ofertę o swój pierwszy smartwatch

Francuska marka od wielu lat zalicza się do tych, przynoszących największe zyski w branży mody. Rzeczy z charakterystycznym monogramem LV, są dziś, obok Gucci, jednymi z najbardziej pożądanych na świecie. Teraz do kolekcji akcesoriów Louis Vuitton, dołącza pierwszy smartwatch, który zachowując wszelkie cechy stylowego i luksusowego zegarka, wyposażony jest w najnowocześniejsze technologie.

 

Najnowszy smartwatch powstał na kanwie designu pierwszego, kultowego już zegarka Tambour, natomiast swoje funkcje zawdzięcza technologii prosto z Doliny Krzemowej. Przy projektowaniu sprzętu, francuska marka współpracowała ściśle z Google i Qulacomm Technologies Inc. The Tambour Horizon Smartwatch działa na systemie Android 2.0.

Smartwatch LV jest dostępny w trzech kolorach: grafitowym, czarnym oraz klasycznym z monogramem marki. Jego użytkownicy mogą także spersonalizować swój sprzęt za pomocą 60 dostępnych, wymiennych pasków w wersji dla kobiet i mężczyzn.

The Tambour Horizon powinien zainteresować szczególnie osoby, które dużo podróżują, ponieważ posiada takie funkcje jak możliwość sprawdzania lotów. "My Flight" pozwala na śledzenie opóźnień na lotniskach, informuje o numerach bramek i terminali oraz godzinach odlotów i przylotów. Z kolei funkcja "My City" przydaje się gdy chcemy znaleźć godne uwagi miejsce na kolację lub ciekawe obiekty do zwiedzania w mieście, w którym akurat się znajdujemy.

Ceny za smartwatch sygnowany logo LV wahają się od 2400 do 2900 dolarów.

źródło: Louis Vuitton