John Mayer projektuje swoje własne sneakersy Nike

John Mayer projektuje swoje własne sneakersy Nike

John Mayer w kolaboracji z Nike? To brzmi jak kiepski żart, bowiem muzyk ani trochę nie kojarzy się z ambasadorem sportowego brandu. Mayer sam jednak nazywa się sneakerheadem, a swoje zamiłowanie do butów ulubionej marki, postanowił wyrazić w nietypowy sposób. Artysta w niedawnym wywiadzie dla GQ zdradził, że zamierza zaprojektować swój własny model AirMaxów przez platformę NikeID, a następnie wykupić wszystkie pary i sprzedawać je przez swoje kanały. Teraz okazuje się, że Mayer wciela swój ambitny plan w życie, a na jego Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia wspomnianego modelu.

Level up.

A post shared by johnmayer (@johnmayer) on

Model Air Max 90 AIR MAYER "Spirit Level" trafi do sprzedaży już 29 lipca. Nie wiemy jeszcze gdzie będzie można dokonać zakupu, ale będziemy uważnie śledzić kanały Mayera i na pewno damy wam znać.

Mono. (?@daniel)

A post shared by johnmayer (@johnmayer) on

Mayer powiedział w wywiadzie, że według niego NikeID jest jak iTunes University - świetne narzędzie, którego potencjału nikt w pełni nie wykorzystuje. Dlatego jego zamiarem jest przejęcie kontroli nad możliwościami platformy i zaprojektowanie własnego modelu butów, bez konieczności wchodzenia z Nike w oficjalną kolaborację. Musimy przyznać, że to całkiem sprytny pomysł. Ciekawe tylko co na to Nike?

 

sznyt tygodnia

najnowsze