Candela P-8 Voyager to superwydajna elektryczna łódź, która bezszelestnie unosi się nad wodą

Candela P-8 Voyager to superwydajna elektryczna łódź, która bezszelestnie unosi się nad wodą

Candela P-8 Voyager została zaprojektowana, aby płynąć w ciszy tam, gdzie inne łodzie elektryczne nie mogą, bez pozostawiania śladu węglowego i bez zakłóceń życia morskiego.

Szwedzki producent łodzi zaprezentował niedawno swoją najnowszą elektryczną łódź dalekiego zasięgu, która unosi się nad wodą. Dzięki aktywnym wodolotom P-8 Voyager łączy ciszę, wydajność i komfort, zapewniając lepsze wrażenia dla pasażerów.

Jak zapewnia marka, nowa Candela została wyposażona w najbardziej wydajny i najtrwalszy silnik do łodzi, jaki kiedykolwiek zbudowano. Wodna taksówka może pokonać 40 mil morskich na jednym ładowaniu przy dużych prędkościach.

Wodoloty są na bieżąco automatycznie regulowane przez pokładowy kontroler lotu, aby utrzymać wyjątkowo stabilną jazdę w każdych warunkach. Co więcej, zanurzone silniki elektryczne z napędem bezpośrednim zapewniają podróż w absolutnej ciszy. W ekstremalnych warunkach pogodowych P-8 Voyager może być prowadzony jak konwencjonalna łódź ze zmniejszonym zasięgiem.

Kabina P-8 Voyagera została zaprojektowana tak, aby zapewnić komfortową podróż dla 6 pasażerów oraz 2 członków załogi. Aby dostosować się do każdych warunków atmosferycznych, łódź została wyposażona w szyberdach, który tworzy otwarty klimat jachtu. Opcjonalna klimatyzacja lub ogrzewanie zapewniają komfort w kabinie w każdej temperaturze.

Zobacz też: Heesen Galactica to największy i najszybszy luksusowy jacht motorowy

m.k., fot. candela.com/p-8-voyager; YouTube/Candela Boats

sznyt tygodnia

najnowsze