Gucci x Oura Ring – nowa odsłona inteligentnego pierścionka monitorującego sen

Gucci x Oura Ring – nowa odsłona inteligentnego pierścionka monitorującego sen

Oura połączyła siły z włoskim domem mody, aby stworzyć luksusową wersję urządzenia wearable do monitoringu snu. Gucci x Oura Ring to pierścień łączący modę z funkcjonalnością, „rozpoczynający podróż do samopoznania”.

Pierścionki Oura spełniają podobne funkcje, co smartwatche fitness. Oprócz mierzenia codziennej aktywności, specjalnością drobnych gadżetów fińskiej marki jest kontrola jakości snu. Użytkownicy każdego ranka otrzymują ocenę tego, jak organizm regenerował się w ciągu nocy. Gucci x Oura Ring analizuje czas spędzony w głębokim i lekkim śnie oraz w fazie REM, m.in. na podstawie tętna.

Teraz produkt, doceniony przez takie osoby jak Jennifer Anniston, Kim Kardashian czy Gwyneth Paltrow, doczekał się nowego, stylowego wydania.

– Oura zawsze mocno wierzyła, że ​​urządzenia do noszenia mogą być zarówno innowacyjne, jak i stylowe – stwierdził Michael Chapp, dyrektor operacyjny Oura.

Gucci x Oura Ring to nowa odsłona pierścienia Oura Ring Generation 3. Luksusowy gadżet został wykonany z czarnego tytanu pokrytego powłoką PVD. Całość została okraszona delikatnym, plecionym wykończeniem z 18-karatowego złota oraz tłoczonym i pozłacanym monogramem Gucci.

fot. media.gucci.com

– Ta współpraca stanowi subtelny hołd dla początków Gucci w świecie sportu i rekreacji oraz pozycji Oury jako najwyższej, innowacyjnej platformy zdrowotnej, zapewniającej dokładność danych i spersonalizowane informacje na temat zdrowia – opisuje marka Oura.

Ważący 3 gramy pierścień jest dostępny w cenie 950 dolarów w wybranych sklepach Gucci na całym świecie oraz na Gucci.com. Kupujący Gucci x Oura Ring otrzymują także dożywotnią subskrypcję usług Oura, czyli członkostwo premium na platformie marki.

Zobacz też: Najnowszy smartwatch Louis Vuitton z personalizowaną, kolorową tarczą i własnym systemem operacyjnym.

m.k., fot. media.gucci.com

sznyt tygodnia

najnowsze