TAG Heuer Connected Calibre E4 to połączenie tradycji zegarmistrzostwa z nowoczesną technologią

TAG Heuer Connected Calibre E4 to połączenie tradycji zegarmistrzostwa z nowoczesną technologią

TAG Heuer prezentuje czwartą generację zegarków Connected, wprowadzając kolejne innowacje i zestaw nowych funkcji, dzięki którym urządzenie jest jeszcze bardziej funkcjonalne i wydajne.

Tag Heuer to marka nie bez powodu kojarzona z luksusem – to właśnie najdroższy smartwatch świata jest sygnowany logo tej szwajcarskiej firmy zegarmistrzowskiej. Mimo rozpędu technologii i wzrastającej popularności smartwatchy, Tag Heuer pokazuje, że klasyka i nowoczesność mogą iść ze sobą w parze.

TAG Heuer Connected Calibre E4 to inspirowany mechanicznymi zegarkami smartwatch dostępny w wersji z cieńszą, 42-milimetrową kopertą dostosowaną do bardziej eleganckich stylizacji lub 45-milimetrową kopertą. Czarna tytanowa obudowa pokryta DLC nadaje urządzeniu sportowego charakteru.

Stylowym dopełnieniem zegarków są wytrzymałe gumowe lub skórzane paski.

Zarówno model 42 mm, jak i 45 mm pozwalają na całodniowe użytkowanie po jednym ładowaniu, co stanowi wzrost wydajności o 30% w stosunku do poprzedniego modelu.

Wodoodporne smartwatche Calibre E4 zawierają szereg nowych funkcji dla miłośników sportu chcących monitorować swoje codzienne kroki czy spalone kalorie. Użytkownik może skorzystać z treningów z trenerem, uzupełnionych z animacjami i powiadomieniami sygnalizującymi przejście do następnego ćwiczenia.

Zegarek pozwala także na sprawdzanie pokonanego dystansu, śledzenie tempa i tętna, aby zmaksymalizować intensywność treningu podczas biegów w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu. Wysokościomierz zapewnia dokładniejsze dane dotyczące jazdy na rowerze, z kolei opcja śledzenia wyników pływania pozwala mierzyć ukończone okrążenia, całkowity dystans i podział interwałów.

Co istotne, aby korzystać z nowych funkcji smartwatcha, nie jest potrzebny telefon. Po ustawieniu i osiągnięciu codziennych sportowych czy zdrowotnych celów, powiadomienia pojawiają się na ekranie zegarka.

Dzięki połączeniu z Wear OS by Google, smartwatch zyskuje dostęp do Sklepu Google Play, aby jeszcze więcej aplikacji było na wyciągnięcie ręki.

Zobacz też: TAG Heuer Nintendo stworzyli smartwatch dla fanów gry Super MarioTAG Heuer prezentuje kolorową wersję klasycznej Carrery z okazji 160-lecia markiTag Heuer Carrera Calibre 5, czyli zegarek z tarczą stworzoną z mielonej kawy.

tekst: M.K., fot. tagheuer.com

sznyt tygodnia

najnowsze