Nike wprowadza ekskluzywną linię Every Stitch Considered – ceny zaczynają się od tysiąca złotych

Nike wprowadza ekskluzywną linię Every Stitch Considered – ceny zaczynają się od tysiąca złotych

Every Stitch Considered to nowa kolekcja sportowej marki Nike. Bazuje ona na wiodących badaniach naukowych w dziedzinie sportu, a także innowacjach produktowych.

Marka Nike już od wielu lat korzysta z innowacyjnych badań ruchu ciała, aby dostarczać swoim klientom i sportowcom wysokiej jakości produkty. Dzięki zebranym do tej pory danym brand sportowy stworzył nową, ekskluzywną kolekcję zatytułowaną Every Stitch Considered.

W nowej, lifestylowej kolekcji marki Nike znajdziemy m.in. t-shirty, koszulki polo, spodnie dresowe, bluzy, a także kurtki. Linia składa się zarówno z ubrań dla mężczyzn, jak i kobiet.

W przypadku tej kolekcji, zaskakują nieco ceny, jako że Nike przyzwyczaił nas do swoich dość przystępnych cenowo ubrań i butów. Tutaj z kolei za klasyczny t-shirt zapłacimy prawie 1200 złotych, zaś za bluzę ponad 2,5 tysiąca złotych.

Skąd takie ceny? Otóż, jak tłumaczą przedstawiciele Nike, ubrania powstałe w ramach kolekcji charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz materiałami, które mają wpływać na swobodę ruchu. Tak jest chociażby w przypadku wspomnianego t-shirtu – bluzka została bowiem wykonana z przewiewnej dzianiny z domieszką jedwabiu, zaś pod pachami znalazła się swego rodzaju siateczka, która zwiększa komfort użytkownika t-shirtu.

Kolekcja pojawi się w sklepach marki już 26 października br.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Buty marki Nike ,,Moon Shoe” sprzedano za rekordową kwotę 1,6 mln złotych
Cyfryzacja i personalizacja. Nike otworzyło House of Innovation 000 i wypuściło specjalną kolekcję

J.S., NIKE