Przenieś się do środka Azji i świętuj pełnię księżyca w Sing Sing

Przenieś się do środka Azji i świętuj pełnię księżyca w Sing Sing

Sing Sing to azjatycki koncept łączący w sobie restaurację, koktajlbar i przestrzeń muzyczną. Każdy miłośnik Azji powinien odwiedzić to miejsce - tym razem będzie okazja podczas imprezy Full Moon, na której ceny koktajli będą obniżone o 50%.

Już tradycyjnie warszawski Sing Sing zaprasza na Full Moon - imprezy związane z pełnią są znane w całej Azji. Obchodzi się hucznie, w każdym większym azjatyckim mieście. Tańce na plaży, muzyka Trance, a nawet Reggae, koktajle, zabawy z ogniem.

To samo serwuje nam Sing Sing. Raz w miesiącu, jako cykliczne wydarzenie świętuje się pełnię księżyca. Dlatego już 1 października w Sing Sing odbędzie się Full Moon Party, jednak tym razem z nowymi atrakcjami takimi jak: body painting, muzyka, bębniarze, tancerze, a to tylko początek.

fot. Sing Sing

Tylko tego dnia od godziny 20:00 ceny koktajli w koktajlbarze będą obniżone o 50%. Korzystajcie, ponieważ taka promocja nie zdarza się często! Sing Sing jako miejsce inspirowane kulturą Azji i wieloma podróżami, kreuje dla Gości inny, nowy wymiar doświadczania. Szczególnie wieczorem przypomina Bangkok, gdzie życie tętni 24/h. W ciągu dnia kusi różnorodnością smaków, w nocy, hipnotyzując i uwodząc, przenosi wszystkich na azjatycką ulicę, wypełnioną neonami, kolorami i zapachami egzotycznych potraw.

Mnogość oryginalnych dań, autorska karta koktajli, pokazy barmańskie, muzyka na żywo i inne atrakcje sprawiają, że Sing Sing jak magnes przyciąga codziennie nowych gości. Polecamy samemu sprawdzić i przekonać się o wyjątkowości tego miejsca.

Więcej informacji można znaleźć na fanpage'u restauracji Sing Sing.

fot. Sing Sing

Zobacz też:

SING SING – nowy azjatycki koncept na mapie Warszawy

Restauracja Romola w Madrycie to marmurowy i estetyczny raj

materiały prasowe

sznyt tygodnia

najnowsze