Celebracja nieograniczonej wyobraźni, czyli nowa kolekcja marek Levi’s i LEGO

Celebracja nieograniczonej wyobraźni, czyli nowa kolekcja marek Levi’s i LEGO

Czy istnieje ktoś, kto nie kocha klocków LEGO? Nieważne, czy jesteśmy dziećmi, czy już dorosłymi ludźmi. To właśnie z budowaniem z LEGO wiążą się nasze początki eksperymentowania z kreatywnością, niezależnie od tego, czy stosujemy się do instrukcji, czy wymyślamy własny projekt.

Marka Levi’s również uwielbia każdą formę kreatywności i zabawy, a także niczym nieograniczoną możliwość personalizacji produktów. Z tego powodu dwie kultowe marki połączyły swoje siły i stworzyły specjalną kolekcję Levi’s i LEGO Group.

– Ta współpraca celebruje autoekspresję, kreatywność i nostalgię. Levi’s i LEGO Group połączyły siły, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego i nowego, a jednocześnie niepodważalnie znajomego. Dzięki spersonalizowanym płytkom LEGO, ubrania Levi’s stały się dosłownie płótnami do zabawy – mówi Karyn Hillman, chief product officer, Levi Strauss & Co.

Kolekcja zawiera pierwszą w historii innowacyjną, elastyczną płytkę LEGO, wykonaną z giętkiego silikonu, która umożliwia tworzenie swoich własnych, personalizowanych projektów z LEGO DOTS, czyli nowego produktu wprowadzonego przez LEGO Group wcześniej w tym roku. Panel jest wszyty bezpośrednio na produkt, dzięki temu każdy może stworzyć swój własny projekt przy pomocy wybranych przez siebie elementów klocków, które przyczepia się do płytki.

Płytki bazowe będą dostępne w formie personalizowanej naszywki na kurtce vintage stonewash Levi’s Trucker Jacket, kurtce Dad Crop Trucker Jacket, spodniach 501 ‘93 Straight Jeans oraz szeregu bluz i akcesoriów. Do produktów z możliwością personalizacji będzie dołączona torba z logo Levi’s i LEGO Group zawierająca 110 klocków LEGO DOTS. Taka ilość elementów daje fanom możliwość tworzenia nieograniczonej ilości kombinacji. W kolekcji znajdą się również koszulki z nadrukami.

Co ciekawe, elementy LEGO przewijają w detalach, takich jak guziki w kultowych dla Duńskiej marki kolorach: żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim, białym i czarnym. Standardowa skórzana wszywka Levi’s także została przekształcona w elastyczną czerwoną płytkę LEGO.

Na tę chwilę niestety nie wiadomo, kiedy kolekcja wejdzie do sprzedaży.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
LEGO, które powiesimy na ścianie – duńska marka wypuszcza nową kolekcję dla dorosłych
The Upside Down: LEGO stworzyło zestaw klocków inspirowanych serialem ,,Stranger Things”

J.S., MAT. PRASOWE

sznyt tygodnia

najnowsze