Siedzicie w domu, a chcecie obejrzeć film ze znajomymi? Teraz to możliwe dzięki wtyczce Netflix Party

Siedzicie w domu, a chcecie obejrzeć film ze znajomymi? Teraz to możliwe dzięki wtyczce Netflix Party

W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa zalecane jest pozostanie w domu. I choć sposób na spędzenie czasu w czterech kątach jest wiele, to wciąż dość popularną rozrywką jest nadrabianie zaległych filmów czy seriali. Co ciekawe, przebywając w izolacji w domu nie musicie oglądać ich sami – a to wszystko dzięki wtyczce Netflix Party.

Choć wtyczka do przeglądarki Google Chrome pojawiła się już kilka lat temu, dopiero teraz bije rekordy popularności. I nie dziwi nas to wcale – wszak przebywając w izolacji we własnych czterech kątach, coraz częściej szukamy sposobów na to, by stworzyć swego rodzaju iluzję spędzania czasu ze znajomymi, rodziną itp. Może to być grupowa wideo konwersacja lub też wspomniany program Netflix Party.

W jaki sposób obejrzeć film ze znajomymi, będąc samemu w domu? Wystarczy pobrać wtyczkę z tej strony, a następnie po jej instalacji zalogować się do Netfliksa za pomocą Google Chrome. Później wybieramy produkcję, którą chcemy obejrzeć i klikamy w ikonkę Netflix Party, która będzie podświetlona na czerwono. Tuż po tym pojawi się link, który możemy wysłać do wybranych znajomych. Podczas seansu będziemy mogli także z nimi rozmawiać na specjalnym czacie – co ciekawe, oprócz nowych wiadomości, wyświetlą się tam też komunikaty, kto i w którym momencie zatrzymał lub przewinął film czy też serial. Świetna sprawa, prawda?

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Zamiast perfum żele antybakteryjne – koncern LVMH wspiera walkę z koronawirusem

J.G.