Netflix opublikował kolejny zwiastun “Wiedźmina”. Znamy też datę premiery serialu

Netflix opublikował kolejny zwiastun "Wiedźmina". Znamy też datę premiery serialu

Dostajemy od Netflixa nowy zwiastun, który tylko podsyca naszą ciekawość efektem tej produkcji. W końcu dowiadujemy się też, kiedy serial trafi na platformę.

Ponad 3 miesiące temu na konwencie Comic On w San Diego zaprezentowano pierwszy zwiastun serialu "Wiedźmin", który jest oparty na sadze Andrzeja Sapkowskiego. W prawie dwuminutowym materiale mogliśmy zobaczyć, jak prezentują się najważniejsze postacie, a także, jaki jest klimat całej produkcji.

Dziś Netflix, zgodnie z zapowiedzią, zaprezentował kolejny trailer tej długo wyczekiwanej produkcji. Wideo jeszcze lepiej ukazuje świat przedstawiony, a także charakteryzacje aktorów wcielających się w głównych bohaterów. Przypominamy, że w produkcji biorą udział m.in. Henry Cavill, Anya Chalotra oraz Freya Allan.

Wszyscy zainteresowani amerykańską interpretacją sagi Sapkowskiego w końcu mogą zakreślić w swoim kalendarzu oficjalną datę premiery serialu. "Wiedźmin" na platformie streamingowej ukaże się już 20 grudnia. 1. sezon będzie liczyć 8 odcinków.

Zobacz też:

Mamy pierwsze plakaty i zdjęcia promujące serial ,,Wiedźmin”

tekst: A.R.