Rusza cykl Menscape. Spotkania z charakterem – na początek męski wieczór i kolacja z Adamem Bieleckim

Rusza cykl Menscape. Spotkania z charakterem – na początek męski wieczór i kolacja z Adamem Bieleckim

27 września br. odbędzie się pierwsze wydarzenie z cyklu „Menscape. Spotkania z charakterem”, podczas którego na uczestników czeka męski wieczór i kolacja z Adamem Bieleckim, znanym himalaistą, alpinistą, taternikiem i podróżnikiem.

Jeżeli interesujesz się wspinaczką wysokogórską, to wydarzenie jest dla Ciebie. Podczas premiery cyklu „Menscape. Spotkania z charakterem” dziennikarka Agata Zjawińska porozmawia z Adamem Bieleckim nie tylko o życiu w górach i poza nimi, ale też o granicach, pokorze, lęku (także wysokości!) i dążeniu do celu. Będzie o charakterze – czy przeszkadza, czy pcha do przodu. Ponadto, uczestnicy wydarzenia będą mieli też okazję porozmawiać z gościem osobiście oraz zjeść wspólną kolację.

To jednak nie wszystko. Twórcy wydarzenia zaplanowali szeroką gamę atrakcji dla uczestników.

Marka Trendy Opticians zaprezentuje męską kolekcję okularów, a bohaterem wieczoru będzie marka Revo – stworzona dla ludzi o aktywnym trybie życia, znana i ceniona za niezwykle udane połączenie najwyższej jakości z najlepszym designem autorstwa światowej klasy projektantów.

Podczas wydarzenia nie zabraknie także męskich maszyn – w trakcie spotkania zaprezentowane zostaną motocykle jednego z partnerów wydarzenia, a jeśli warunki atmosferyczne dopiszą, goście będą także mieli możliwość odbycia jazdy demonstracyjnej na motocyklu.

Ponadto, Flyspot ufundował do rozlosowania wśród uczestników pięć voucherów na dwa półtoraminutowe wejścia do tunelu aerodynamicznego, a marka Kiehl’s przygotowała dla wszystkich zestawy kosmetyków dla niej i dla niego.

Natomiast dla tych osób, które mają dodatkowo ochotę się zrelaksować, Columna Medica przygotowała specjalnie na tę okazję pakiet pobytowy na piątek i sobotę, w którym oprócz kolacji przewidziano m.in. 1 nocleg, specjalną ofertę SPA oraz możliwość korzystania z sali treningowej i strefy medical wellness, gdzie znajduje się basen z systemem hydromasaży, jacuzzi oraz słoneczna łąka – opalizujące solarium, sauna sucha i parowa, pokój relaksu.

Pierwsze wydarzenie z cyklu „Menscape. Spotkania z charakterem” odbędzie się 27 września br. w miejscowości Łask, w klinice Columna Medica. Kolacja dla jednej osoby kosztuje 690 zł, zaś wraz z pakietem pobytowym – 1005 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie.

MAT. PRASOWE

sznyt tygodnia

najnowsze