Mamy pierwsze oficjalne nagranie z najnowszego Bonda

Mamy pierwsze oficjalne nagranie z najnowszego Bonda

W sieci właśnie pojawiło się nowe nagranie z planu najnowszej części przygód Jamesa Bonda. Widzimy w nim ujęcia zza kulis produkcji oraz pierwsze sceny z filmu.

Najnowsza, jeszcze nie zatytułowana część Bonda już teraz budzi wiele emocji. Jest to związane m.in. z problemami ze znalezieniem reżysera, który nakręciłby kontynuację przygód agenta 007. Kilka miesięcy temu projekt porzucił porzucił brytyjski reżyser Danny Boyle z powodu „artystycznych różnic”. To znacznie opóźniło rozpoczęcie zdjęć i tym samym datę premiery – początkowo 25. część Bonda miała wejść na ekrany kin jeszcze w tym roku w październiku, a ostatecznie ustalono datę premiery na 8 kwietnia 2020 roku.

Głośno zrobiło się też o kontuzji, której nabawił się odtwórca głównej roli, czyli aktor Daniel Craig, podczas zdjęć na Jamajce.

Pozostając w temacie tej rajskiej wyspy na Morzu Karaibskim, do sieci właśnie trafiło właśnie pierwsze oficjalnie nagrane z najnowszego Bonda. Filmik prezentuje ujęcie zza kulis kręcenia produkcji na Jamajce oraz pierwsze sceny filmu.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Wielki powrót Astona Martina DB5. Powstaną repliki samochodu Jamesa Bonda
James Bond i jego Astony Martiny – zobaczcie stylowy klip pokazujący historię ulubionych samochodów Agenta 007

J.G.