Louis Vuitton zaprezentował torebki z elastycznymi ekranami

Louis Vuitton zaprezentował torebki z elastycznymi ekranami

Podczas pokazu mody kolekcji Cruise 2020 dom mody Louis Vuitton zaprezentował niezwykłe torebki z wbudowanymi elastycznymi ekranami AMOLED – często wykorzystywanymi w telefonach komórkowych. Za taką torebkę trzeba będzie zapłacić nie mniej niż tysiąc dolarów.

Branża modowa coraz częściej korzysta z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Znane marki i prestiżowe domy mody wprowadzają wiele innowacyjnych rozwiązań, by nadążać za najnowszymi trendami i zmieniającymi się nawykami zakupowymi konsumentów.

Przykładem takiej marki jest Louis Vuitton. Brand postanowił bowiem połączyć swoje kultowe już torebki z charakterystycznym monogramem z elastycznymi ekranami AMOLED – w ten sposób powstało coś na kształt torebko-telefonu, bo takowe wyświetlacze najczęściej wykorzystywane są w telefonach komórkowych.

Innowacyjne torebki zostały zaprezentowane podczas pokazu mody kolekcji Cruise 2020 w Nowym Jorku. Modelki przechadzały się po wybiegu trzymając w ręku torbami z zakrzywionymi ekranami o rozdzielczości 1920×1440 pikseli. Na nich zaś wyświetlały się losowe fotografie miasta.

W ten sposób marka Louis Vuitton jednoznacznie pokazała nam, że telefony komórkowe są już passe – teraz czas na torebki, które będą pełniły ich funkcje.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Balenciaga i Louis Vuitton wprowadzają do swoich kolekcji luksusowe nerki
Louis Vuitton powiększa ofertę o swój pierwszy smartwatch

J.G., LOUIS VUITTON