Marka Eastpak zaprezentowała kolejną kolekcję inspirowaną twórczością Andy’ego Warhola

Marka Eastpak zaprezentowała kolejną kolekcję inspirowaną twórczością Andy’ego Warhola

Każdy model akcesoriów i sprzętu podróżniczego w czwartej już kolekcji inspirowanej twórczością amerykańskiego artysty nawiązuje do słynnych i najbardziej rozpoznawalnych kolorowych puszek z zupą firmy Campbell , które Warhol wykorzystał w swoich pracach.

W kolekcji Andy Warhol x Eastpak IV znajdziemy model Padded Pak’r, którego osobistym fanem był amerykański artysta – wielokrotnie fotografowany był z czarną wersją plecaka przewieszoną na ramieniu. W tej linii Padded Pak’r dostępny będzie w trzech wersjach kolorystycznych: W Carrot, AW Mint and the original AW Tomato oraz wyposażony w wyściełany pokrowiec na laptopa, tylny panel i paski na ramię.

Dla fanów mniejszych akcesoriów marka stworzyła też jedyną w swoim rodzaju nerkę Springer, wykonaną ze specjalnej tkaniny hydrofobowej, która sprawia, że jest ona wodoodporna.

 

W kolekcji znajdziemy też wszechstronną torbę Duffle Can mającą formę puszki zupy pomidorowej. Posiada ona jedną komorę z dzielącą ją przegrodą, boczną kieszeń zapinaną na suwak i najwyższej jakości uchwyty do przenoszenia.

Natomiast dla tych, którzy lubią stylowo podróżować, marka stworzyła walizkę na kółkach Tranverz występującą w trzech rozmiarach i trzech wersjach kolorystycznych.

Na koniec prawdziwe cudo – plecak ze srebrnej skóry, który dosłownie wywraca koncepcję puszek z zupą firmy Campbell Warhola na lewą stronę. Produkt przedstawia puszkę od jej wewnętrznej strony, z grafiką artysty znajdującą się w środku plecaka i posiada osobny worek, dołączony do plecaka. Wysokiej jakości antyczne srebro i wytłoczony podpis artysty dopełniają ten ekskluzywny model.

Kolekcja Andy Warhol x Eastpak IV dostępna jest już w sklepach Pan Pablo, Street Supply oraz Answear.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Zagraj w szachy puszkami zupy Campbell Andy’ego Warhola

J.G., MAT. PRASOWE