Coachella na żywo w Twoim domu dzięki YouTube’owi

Coachella na żywo w Twoim domu dzięki YouTube’owi

Nie będziecie mieli okazji pojawić się na tegorocznym festiwalu Coachella? Nic straconego! YouTube właśnie ogłosił, że będzie transmitować na żywo występy takich artystów jak Childish Gambino, Ariana Grande, Tame Impala czy Wiz Khalifa.

Pustynia Indio w Kalifornii już wkrótce zamieni się w artystyczną przestrzeń, pełną znanych na całym świecie muzyków i osób, które lubią posłuchać dobrej muzyki i wyśmienicie się przy tym bawić. To właśnie tam już 12 kwietnia br. odbędzie się jeden z największych festiwalu muzycznych na świecie – Coachella.

Dla tych, którzy nie mogą być obecni podczas tego weekendu pełnego wrażeń, YouTube po raz kolejny wprowadzi transmisję koncertów na żywo – jednocześnie będziemy mogli oglądać nawet 3 występy artystów w tym samym czasie. Co więcej, aby nie przegapić koncertu swojego ulubionego muzyka, możemy tworzyć swoje własne, spersonalizowane harmonogramy oglądania. Oznacza to, że kanały na żywo będą automatycznie zmieniały się i pokazywały te występy, które chcemy obejrzeć.

Oficjalna transmisja na żywo dostępna będzie na kanale Coachella i rozpocznie się już w tą sobotę 12 kwietnia o godzinie 01:00 w nocy i potrwa do końca weekendu.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Burning Man – całkowicie szalony i najbardziej fotogeniczny festiwal świata. Zobaczcie jak wyglądała tegoroczna edycja

J.G.

sznyt tygodnia

najnowsze