Kolekcjonerska edycja Mortal Kombat 11 za… 1300 zł!

Kolekcjonerska edycja Mortal Kombat 11 za... 1300 zł!

Z okazji premiery jedenastej odsłony kultowego cyklu bijatyk, twórcy przygotowali nie lada gratkę dla prawdziwych fanów Mortal Kombat – kolekcjonerską edycję gry z unikatowymi dodatkami. A to wszystko za blisko 1300 zł.  

Gry Mortal Kombat chyba nie musimy Wam przedstawiać. Nie będzie też przesadą, jeśli powiemy, że nosi ona już status kultowej. Od momentu pojawienia się na rynku pierwszej części serii, gra MK odniosła natychmiastowy sukces i zjednała wokół siebie sporą rzeszę fanów. Teraz wychodzi jej 11 część.

W związku z tym twórcy Mortal Kombat przygotowali dla fanów niespodziankę – edycję kolekcjonerską, składającą się m.in. z gry na wybraną platformę (PC,PS4 lub Xbox One), pakietu dodatków, magnesów oraz, przede wszystkim maski Skorpiona w skali 1:1! Niestety taka przyjemność kosztuje aż 1300 zł.

Co nowego znajdziemy w 11 części kultowego cyklu bijatyk? Przede wszystkim twórcy wprowadzili system personalizowania postaci, dzięki któremu otrzymamy gamę możliwości modyfikacji naszej postaci. W grze pojawią się również nieznani dotąd bohaterowie oraz zupełnie nowa fabuła.

Mortal Kombat 11 pojawi się w sklepach już 23 kwietnia.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Maska prawdziwego sportowca, w której poczujesz się jak wojownik z Mortal Kombat

sznyt tygodnia

najnowsze