The Dead Don’t Die – apokalipsa zombie w trailerze nowego, odjechanego filmu Jima Jarmuscha

The Dead Don’t Die – apokalipsa zombie w trailerze nowego, odjechanego filmu Jima Jarmuscha

Steve Buscemi, Bill Murray, Adam Driver, Tilda Swinton to tylko kilka głośnych nazwisk, które występują w najnowszym filmie Jima Jarmuscha. Plejada hollywoodzkich gwiazd będzie musiała zmierzyć się z apokalipsą zombie.

Jim Jarmusch powraca z nowym filmem, który ucieszy każdego wielbiciela krwawych produkcji o zabijaniu zombie. Nie jest to jednak typowy horror, bowiem reżyser już niejednokrotnie udowodnił nam, że nie lubi wpisywać się w sztywne gatunki filmów.

„The Dead Don’t Die” opowiada o apokalipsie zombie, która zaczęła się w niewielkim miasteczku Centerville. Niedawno w internecie pojawił się trailer filmu – już teraz na jego podstawie możemy wywnioskować, że nie będzie to zwykła produkcja z zombiakami w roli głównej, a coś naprawdę odjechanego.

To, co sprawia, że nowy film Jarmuscha zapowiada się świetnie, to z pewnością obsada. W „The Dead Don’t Die” występują m.in. Bill Murray, Adam Driver, Tilda Swinton, Chloë Sevigny, Steve Buscemi, Iggy Pop czy Selena Gomez.

Film po raz pierwszy zostanie zaprezentowany podczas festiwalu w Cannes w maju, natomiast na ekrany kin wejdzie 14 czerwca. Niestety, polska data premiery nie jest jeszcze znana.

J.G.