Twój partner w sprzątaniu – zacznij rok 2019 z ILIFE

Twój partner w sprzątaniu - zacznij rok 2019 z ILIFE

Roboty sprzątające zrewolucjonizowały tradycyjne sprzątanie w domu i cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki nim utrzymywanie porządku w domu stało się znacznie prostsze i przyjemniejsze. ILIFE to producent automatycznych robotów czyszczących i odkurzających, które charakteryzują się wysoką jakością w stosunku do ceny. Nowoczesny design, zaawansowana technologia i skuteczne działanie to cechy łączące produkt ILIFE V7s Plus.

Uwaga promocja:

Zanim przejdziemy do dalszego opisu warto wspomnieć o tym, co w okresie świątecznym lubimy najbardziej, czyli o promocjach. Klienci, którzy 12 grudnia złożą zamówienia na produkty marki ILIFE, otrzymają kupon o wartości 20 USD, ważny przez 6 miesięcy. Dodatkowo, produkty objęte będą roczną, przedłużoną gwarancją. W tym celu przy składaniu zamówienia należy skontaktować się z marką przez formularz AliExpress i podać numer zamówienia oraz nazwę produktu.

Link do promocyjnej oferty.

ILIFE V7s Plus jest niezastąpioną pomocą w każdym domu. Idealnie sprawdzi się nawet przy dużych powierzchniach, ponieważ ten mały pomocnik może działać nieprzerwanie nawet do 120 min. Dom ze schodami? Nie ma problemu. Dzięki 4 czujnikom krawędziowym odkurzacz z nich nie spadnie. Progi również mu nie straszne, a to za sprawą dwóch dużych kół i zderzaka, dzięki którym może wspinać się na przeszkody do 15 mm wysokości. Często słyszymy o tym, że roboty sprzątające nie są dokładne. Ale nie w przypadku ILIFE 7Vs. Sprzątanie powierzchni odbywa się za pomocą dwóch szczotek. Głównej większej i mniejszej, która wystaje poza obszar robota. Jej zadaniem jest wymiatanie śmieci z trudno dostępnych miejsc jak narożniki. Dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w funkcję mopowania, która jest niesamowicie przydatną funkcją, bo czy istnieje osoba, która lubi myć podłogę?

Dom sam się sprząta podczas naszej nieobecności? Brzmi jak plan idealny. Z odkurzaczem ILIFE jest on jak najbardziej możliwy! Dzięki specjalnemu zegarowi jesteśmy w stanie ustawić robota w taki sposób, aby zaczął sprzątać, gdy będziemy poza domem. Dużą zaletą jest to, że urządzenie jest naprawdę proste w obsłudze i konserwacji. Jego stosunkowa niska cena sprawia, że każdy może cieszyć się wygodą i futurystycznym stylem życia dzięki sztucznej inteligencji.

Jeśli nie masz jeszcze autonomicznego odkurzacza jest to niezła okazja, żeby to zmienić. Sznyt poleca ten produkt ze względu na design, solidne wykonanie i zaawansowanie technologiczne oraz za super cenę.

ILIFE V7s w promocji zamówicie tutaj.

Materiał promocyjny

sznyt tygodnia

najnowsze