Drugi zwiastun “Captain Marvel” zadebiutował w sieci

Drugi zwiastun "Captain Marvel" zadebiutował w sieci

Fani filmów Marvela niecierpliwie czekają na trailer "Avengers 4". W międzyczasie studio postanowiło podgrzać trochę atmosferę oczekiwania wypuszczając drugi, bardziej rozbudowany trailer do "Captain Marvel". Pierwszy zwiastun nie odkrył zbyt wielu kart dotyczących fabuły filmu, ale kolejna zapowiedź powinna zaspokoić ciekawość fanów serii o superbohaterach.

Nowy zwiastun pozwala widzom bliżej przyjrzeć się losom Carol Danvers. Widzimy, jakie wydarzenia doprowadziły do tego, że stała się jednym z najpotężniejszych superbohaterów na świecie. Dowiadujemy się, że Carol trafiła do Kree, po tym, jak znaleźli ją prawie martwą i nie pamiętającą swojego poprzedniego życia. Na planecie stała się wojowniczką, ale po wypadku Carol chce dowiedzieć się więcej o swojej przeszłości na Ziemi. Do akcji wkracza młody Nick Fury, wciąż owiana tajemnicą postać Jude'a Law, a sama Kapitan Marvel przysięga, że zakończy międzygalaktyczną wojnę.

Przy okazji debiutu nowego trailera Marvel pokazał także nowy plakat promujący film, na którym widać superbohaterkę i jej moce. Premiera "Captain Marvel" zaplanowana jest na 8 marca.

Zobacz też:

Żegnaj superbohaterze! Zobaczcie wszystkie cameo Stana Lee z filmów Marvela

Kultowa bajka z lat 90. powraca w filmowej wersji. Zobaczcie pierwszy zwiastun “Króla Lwa”

 

źródło: YouTube/ autor: A.K