FOREO UFO – cera jak marzenie w 90 sekund

FOREO UFO - cera jak marzenie w 90 sekund

W naszych łazienkach, oprócz tradycyjnych kosmetyków, coraz częściej pojawiają się gadżety, które mają zapewnić optymalną pielęgnację skóry. Jedne z ciekawszych produktów tego typu ma w swojej ofercie szwedzka marka FOREO, o której szczoteczkach sonicznych (także dla mężczyzn) pisaliśmy tutaj. W ostatnim czasie furorę na Instagramie robi okrągłe urządzenie o tajemniczej nazwie UFO. Przetestowaliśmy jego możliwości i dzielimy się naszymi wnioskami po miesiącu regularnego używania sprzętu.

Pielęgnacja w 90 sekund? 

FOREO UFO to inteligentne urządzenie, które w 90 sekund zadba o skórę naszej twarzy. Na fali popularności koreańskiej pielęgnacji, a zwłaszcza maseczek w płachcie, szwedzka marka postanowiła pójść o krok dalej i stworzyć gadżet, który w pełni wydobywa moc maseczki. Jesteśmy fanami szczoteczek sonicznych do twarzy LUNA, dlatego do testowania UFO podeszliśmy ze sporą dozą ciekawości, ale i nie bez obaw. Pojawiły się wątpliwości czy po 90 sekundach naprawdę można spodziewać się piorunujących rezultatów. Okazało się, że efekty na skórze widać już po pierwszym użyciu, a samo korzystanie z UFO sprawia ogromną frajdę.

Moc światła i pulsacji sonicznych

UFO to sprytne, niewielkie urządzenie, w którym można zakochać się już od pierwszego wejrzenia. Jest bowiem świetnie zaprojektowane, a złote elementy dodają mu luksusowego sznytu. Cała magia tkwi jednak w jego wnętrzu - to stamtąd wydobywa się światło LED, rozgrzewające światło do termoterpaii i soniczne pulsacje, które odpowiedzialne są za natychmiastowe działanie maseczki i promienny wygląd naszej cery. Zanim zaczniemy przygodę z UFO, warto ściągnąć aplikację FOREO na smartfona. Dzięki niej możliwe jest połączenie sprzętu z telefonem przez Bluetooth, zeskanowanie kodu z wybranej maseczki i przeprowadzenie rytuału pielęgnacyjnego zgodnie ze wskazówkami podawanymi przez kojący głos z aplikacji. Mamy wtedy pełną kontrolę nad tym, co dzieje się z naszą skórą w danym momencie i jak dany rodzaj światła wpływa na naszą cerę.

Do zestawu dołączona jest maseczka Make It A Day z kwasem hialuronowym, którą należy umieścić w środku urządzenia, zamknąć "pierścień" i wcisnąć guzik na środku, który łączy urządzenie z aplikacją. Teraz nie pozostaje już nic innego, jak błogi relaks we własnej łazience oraz poddanie się dobroczynnemu działaniu technologii Hiper-Infusion, która polega na emitowaniu ciepła lub zimna w głąb skóry. W sklepie internetowym FOREO znajdziemy kilka rodzajów maseczek przeznaczonych do stosowania razem z UFO.

Lepszy efekt w krótszym czasie

Niewątpliwą zaletą stosowania UFO jest oszczędność czasu. 90 sekund wystarczy, żeby skóra dostała wszystkie niezbędne substancje odżywcze zawarte w koreańskich maseczkach. Po skończonej terapii, od razu można zauważyć, że cera jest bardziej napięta, nawilżona i rozpromieniona. Jeżeli cenicie sobie proste i skuteczne rozwiązania, a jednocześnie nie uznajecie kompromisów w kwestii dbania o cerę, UFO będzie starzałem w dziesiątkę. To także niezwykle przyjemny rytuał, który pozwala na wygospodarowanie chwili czasu dla siebie rano, wieczorem lub w ciągu dnia.

W ofercie FOREO do wyboru jest UFO i UFO Mini. Oba urządzenia działają w ten sam sposób, aktywując składniki maseczek za pomocą światła i pulsacji T-Sonic. UFO jest lekkie i mieści się na dłoni, dlatego będzie doskonałym towarzyszem podróży. Zalety gadżetu docenią na pewno wszystkie panie (panowie też!), które często podróżują samolotem. W naszym przypadku UFO sprawdziło się bezbłędnie, użyte po 4-godzinnym locie w drodze z lotniska do hotelu.

Tekst powstał we współpracy z marką FOREO

sznyt tygodnia

najnowsze