Degustacja kraftowego piwa w przestworzach i wycieczka do browaru. BrewDog otwiera swoją linię lotniczą

Degustacja kraftowego piwa w przestworzach i wycieczka do browaru. BrewDog otwiera swoją linię lotniczą

Wczoraj mieliśmy dobrą wiadomość dla fanów ginu z tonikiem, dziś ręce zacierać mogą miłośnicy piw rzemieślniczych. Pewien browar postanowił zaoferować smakoszom piwa doświadczenie, jakiego jeszcze nie było. BrewDog otwiera swoją własną linię lotniczą. Pierwszy lot odbędzie się w lutym 2019 roku.

BrewDog to znany na całym świecie, niezależny browar rzemieślniczy ze Szkocji. Ich piwo jest podobno tak dobre, że zasługuje na serwowanie go w przestworzach, a konkretnie na wysokości 10 668 metrów nad ziemią. Ma to zapewnić kompletne, immersyjne doświadczenie, które docenią wielbiciele złocistego trunku. Lot w obie strony ma przebiegać między Londynem a Columbus, gdzie znajduje się siedziba sztabu browaru w Stanach Zjednoczonych oraz hotel The DogHouse. Gdy lot dotrze do Ohio, goście będą mogli zwiedzić browar firmy, odwiedzić The DogHouse Hotel i zwiedzić piwne muzeum BrewDog. Wycieczka zaplanowana jest w dniach 21-25 lutego 2019 roku i obejmuje czterogodzinny pobyt w Columbus.

Pasażerowie na pokładzie wyczarterowanego Boeinga 767 wezmą udział w unikalnym doświadczeniu degustacji piwa, podczas którego będą próbować napoju z limitowanej edycji BrewDog. Piwo to zostało specjalnie uwarzone, z myślą o zmianach, jakie zachodzą w odczuwaniu smaku i zapachu na dużych wysokościach.

"Zabraliśmy kraftowe piwo na głębiny mórz, kiedy uwarzyliśmy IPĘ na dnie Morza Północnego. Teraz zwracamy się w przestworza na pokładzie linii BrewDog Airlines. Linie lotnicze BrewDog zagwarantują niezapomniane przeżycie; przeprojektowaliśmy podróż lotniczą tak, aby uzyskać optymalną przyjemność z picia piwa - od jedzenia, przez rozrywkę, po personel na pokładzie. Przede wszystkim liczy się jednak nasze piwo gotowe do picia na dużych wysokościach" - powiedział James Watt, współzałożyciel BrewDog.

Bilety na lot są jest dostępne wyłącznie dla społeczności BrewDog Equity Punks i kosztuja 1 250 funtów za osobę. W cenę wliczone są wszystkie loty, wycieczki i zakwaterowanie. Zniżki są dostępne dla tych fanów piwa, którzy zechcą dzielić pokój z drugą osobą.

źródło: Luxery Launches

sznyt tygodnia

najnowsze