Amazon wypuszcza dokument o Kenie Blocku i jego viralowej serii Gymkhana

Amazon wypuszcza dokument o Kenie Blocku i jego viralowej serii Gymkhana

Ken Block, oprócz bycia współzałożycielem skatowej marki DC, jest także kierowcą rajdowym, który znany jest przede wszystkim ze swoich karkołomnych wyczynów za kierownicą. Nie tak dawno pisaliśmy o jego brawurowym popisie na górze Pikes Peak, a fani jego rajdowego talentu na pewno kojarzą serię filmów na YouTubie zatytułowaną "Gymkhana".

Do tej pory powstało dziewięć viralowych filmów, w których Block udowadnia, że jest absolutnym szaleńcem za kierownicą. Każdy z nich pokazuje coraz bardziej nieprawdopodobne wyczyny Amerykanina, dzięki którym, według wielu, zasłużył na miano najlepszego kierowcy świata. To, co widać na zmontowanym filmie często odbiera mowę oglądającym, ale pamiętajmy, że za internetową sensacją kryje się ogrom pracy i setki prób. Teraz fani Blocka i brawurowej jazdy będą mogli zajrzeć za kulisy powstawania najnowszego epizodu z cyklu "Gymkhana" i na własne oczy zobaczyć, jak Block przygotowuje się do perfekcyjnego popisu.

Dokument "The Gymkhana Files" wyprodukowany przez Amazon Prime będzie mieć osiem odcinków i poprowadzi widzów przez cały proces planowania i wykonania kolejnego spektakularnego czynu. W filmie możemy spodziewać się wywiadów z Kenem Blockiem, podejrzymy pracę jego zespołu, zobaczymy też, jak powstają popularne youtubowe wideo. Wszyscy fani osiągnięć Blocka i jego teamu Hoonigan muszą włączyć Amazon Prime 16 listopada, kiedy to serial zadebiutuje na platformie.

 

źródło: Hiconsumption

sznyt tygodnia

najnowsze