Ruby Rose jako Batwoman – w sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie zapowiadające film

Ruby Rose jako Batwoman - w sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie zapowiadające film

Nie tak dawno Internet żył informacją o tym, że australijska aktorka, która otwarcie mówi, że jest lesbijką, dostała szansę na stworzenie pierwszej otwarcie homoseksualnej postaci superbohatera. Ruby Rose (znana głównie z serialu "Orange Is the New Black") pochwaliła się na swoich kanałach social media, że zagra Batwoman, co oznacza, że zasili grupę grupa spod szyldu DC, do której należą miedzy innymi Arrow, Flash i Supergirl.

- To moje marzenie jeszcze z czasów dzieciństwa. Umarłabym, gdybym zobaczyła coś takiego w telewizji, szczególnie wtedy, kiedy byłam młodą członkinią społeczności LGBT i nigdy nie widziałam w TV jej przedstawicieli, przez co czułam się samotna i inna od reszty. - napisała Ruby w emocjonalnym poście na swoim Instagramie.

Od tamtej pory nie minęło dużo czasu, a już możemy zobaczyć pierwsze oficjalne zdjęcie zapowiadające tę głośną produkcję. Widzimy na nim Rose w czarnym kostiumie kobiety-nietoperza i dłuższych rudych włosach - wygląda dokładnie tak, jak komiksowa postać. Wydaje się zatem, że wszystkie wątpliwości skupione wokół angażu aktorki do filmu, mogą okazać się nieuzasadnione.

Film i później serial "Batwoman" bedzie przedstawiał losy lesbijki Kate Kane - uzbrojona w pasję do sprawiedliwości społecznej i talent do wypowiadania swoich myśli, rusza na ulice Gotham jako superbohaterka, aby zgasić odradzający się w mieście światek przestępczy. Oprócz ratowania miasta, Kate będzie musiała przezwyciężyć także własne, wewnętrzne demony. Jakie? O tym przekonamy się już 9 grudnia.

Zobacz też:

Ruby Rose potwierdziła, że zagra Batwoman

źródło: hypebeast, tekst: A.R

sznyt tygodnia

najnowsze