Levi’s i Justin Timberlake pokazują wspólną kolekcję “Fresh Leaves” na jesień 2018

Levi's i Justin Timberlake pokazują wspólną kolekcję "Fresh Leaves" na jesień 2018

Marka Levi's ogłosiła dziś rozpoczęcie współpracy z dziesięciokrotnym laureteam nagrody Grammy,muzykiem i aktorem, Justinem Timberlakiem. Wspólnie wypuszczają kolekcję Levi's x Justin Timberlake Fresh Leaves, która skupia się wokół klasyków marki, podkręconych nowoczesnym sznytem inspirowanym miłością Justina do muzyk. Premierowa kolekcja Levi's x Justin Timberlake "Fresh Leaves" będzie sprzedawana w wybranych sklepach Levi's® na całym świecie, w sklepach multibrandowych oraz na Levi.com od 4 października.

"Jako symbol autentycznej ekspresji, marka Levi's zawsze była noszona przez muzyków o nietuzinkowych głosach, a także przez ich fanów na całym świecie. Justin ucieleśnia autentycznego ducha Levi's i jesteśmy dumni, że możemy z nim współpracować przy tej kolekcji "- powiedziała Jennifer Sey, dyrektor ds. Marketingu w firmie Levi Strauss & Co.

Nazwa "Fresh Leaves" to pomysł samego artysty. Timberlake chciał nadać kolekcji swój własny styl, jednocześnie odświeżając ponadczasowe elementy marki , które mogłyby być doceniane przez kolejne pokolenia. Dotychczas znane nam sylwetki, kolory, wzory czy modele nabrały nowego życia i charakteru.

"Ubrania są tak samo ważne dla procesu twórczego muzyków, jak i sama muzyka, którą tworzą. Ta kolekcja jest dla mnie próbą podzielenia się moimi doświadczeniami z fanami "- powiedział Timberlake.

W kapsułowej kolekcji znajdziemy ikony Levi's w nowej interpretacji. Nie zabraknie nowoczesnych, streetwearowych elementów i gry proporcjami. Znajdziemy w niej wiele oversize’owych sylwetek oraz kaptury w truckerkach i koszulach. Charakterystyczna skórzana naszywka Levi's Red Tab i ikoniczny "Two Horse Pull" mają czarne napisy – są to unikatowe elementy marki zaprojektowane wyłącznie na potrzeby tej kolekcji. Kluczowe sylwetki to nowy dodatek do portfolio Levi's fit – czyli spodnie 501 Slim Taper - najnowszy członek rodziny 501, zainspirowany tym, jak sam Justin nosi ten najbardziej kultowy model marki.  Kolejną wyróżniającym się elementem jest truckerka w militarny wzór, drukowana przy użyciu najnowszej technologii laserowej Project FLX Levi's.

Timberlake po raz pierwszy nawiązał współpracę z firmą Levi's, gdy poproszono go o personalizację Levi's Trucker Jacket z okazji 50. urodzin słynnej kurtki. Współpraca rozwinęła się, gdy marka zdecydowała się uświetnić premierę jego trasy koncertowej, tworząc osiem modeli (truckerek i flanelowych koszul), dostępnych w  pop-up storze w NY, a następnie przygotowała specjalnie customowe ubrania na trasę koncertową artysty.

źródło: materiały prasowe

sznyt tygodnia

najnowsze