Czarownica Sabrina wraca na ekrany! W dużo mroczniejszej wersji

Czarownica Sabrina wraca na ekrany! W dużo mroczniejszej wersji

Producenci seriali wiedzą, co jest dziś w stanie przyciągnąć ludzi przed ekrany. Bazując na nostalgii związanej z latami 90. dają nowe życie serialowi "Sabrina. Nastoletnia czarownica". Dzięki zwiastunowi, wiemy, jak będzie wyglądał.

Z pewnością większość z Was pamięta serial o nastoletniej czarownicy Sabrinie i jej kocie Salemie, który był grany przez bardzo nienaturalną, futrzaną zabawkę? Producenci postanowili wskrzesić ten serial, ale w nowym serialu Netflixa "Chilling Adventures of Sabrina" wszystko się zmieni - opowieść o dziewczynie z  Baxter High będzie dużo mroczniejsza, a kot w końcu będzie prawdziwym zwierzęciem. Dowodem na to jest pierwszy zwiastun tej serii, który właśnie pojawił się w sieci.

Według zapowiedzi, nowa "Sabrina" będzie połączeniem komiksu Archie Horror i dobrze nam znanego serialu z lat 90. Już po kilkuminutowym trailerze widzimy, że produkcji będzie towarzyszył zupełnie inny klimat niż pierwotnej wersji. Netflix postanowił stworzyć obraz nawiązujący do takich klasyków horroru jak "Dziecko Rosemary" czy "Egzorcysta." Nieprzypadkowa jest też data premiery wyznaczona na kilka dni przed Halloween - dokładnie 26 października.

Przed premierą warto też sprawdzić oficjalne konto serialu na Instagramie , gdzie znajdziecie zapowiedzi i poznacie aktorkę, która wcieli się w rolę Sabriny. Będzie nią Kiernan Shipka, znana m.in. z serialu "Mad Man".

źródło: Noizz, Autor: A.R