Jest już pierwszy zwiastun Red Dead Redemption 2 z czystą rozgrywką

Jest już pierwszy zwiastun Red Dead Redemption 2 z czystą rozgrywką

Piękne scenerie, genialna grafika, surowy klimat. Po tym zwiastunie wróżymy RDR II kandydaturę do tytułu najlepszej gry 2018 roku.  

Choć gra ma zadebiutować już w październiku, to do tej pory twórcy z Rockstar Games nie chcieli za bardzo zdradzać szczegółów produkcji. Dopiero teraz możemy zobaczyć pierwszy 6-minutowy fragment rozgrywki, która dzieje się na Dzikim Zachodzie. Wrażenia? Warto było tyle czekać!

Grafika robi ogromne wrażenie - jakość detali, a także realizm szorstkiego świata są bardzo przekonujące. Podobno główną zaletą RDR II będzie ogromny otwarty świat, w którym każda decyzja będzie mieć wpływ na rozgrywkę. Dodatkowo w trakcie grania gracz nie powinien czuć się odosobniony jako bohater - kluczowa w tej części będzie działalność gangów, gdzie trzeba będzie podejmować wspólne działania. Ostatecznie jednak będziemy decydować o poczynaniach głównej postaci, czyli Arthura Morgana, który może stać się zbójem albo wręcz przeciwnie - prawym człowiekiem.

Fragmenty pierwszej rozgrywki pochodziły z PlayStation 4 Pro. Gra dostanie jednak wsparcie dla 4K i HDR i pojawi się w wersjach na konsole PlayStation 4 i Xboksie One 26 października. Zapowiedziane są jeszcze nowe przedpremierowe gameplay'e, które jeszcze bardziej podsycą ciekawość graczy.

źródło: gram.pl, antyweb / tekst: A.R

sznyt tygodnia

najnowsze