Ruby Rose potwierdziła, że zagra Batwoman

Ruby Rose potwierdziła, że zagra Batwoman

Ostatnia afera w świecie filmowym, która dotknęła Scarlett Johansson (heteroseksualna aktorka miała zagrać homoseksualną postać, co nie spodobało się widzom), dała do myślenia twórcom nowych produkcji. W przemyśle filmowym musiały zajść zmiany i właśnie mamy tego pierwsze efekty.

Australijska aktorka Ruby Rose, która otwarcie mówi o tym, że jest lesbijką, dostała szansę na stworzenie pierwszej otwarcie homoseksualnej postaci superbohatera. Ma zagrać Batwoman, co oznacza, że zasili grupę grupa spod szyldu DC, do której należą miedzy innymi Arrow, Flash i Supergirl.

fot. Instagram / Ruby Rose

- To moje marzenie jeszcze z czasów dzieciństwa. Umarłabym, gdybym zobaczyła coś takiego w telewizji, szczególnie wtedy, kiedy byłam młodą członkinią społeczności LGBT i nigdy nie widziałam w TV jej przedstawicieli, przez co czułam się samotna i inna od reszty. - napisała Ruby w emocjonalnym poście na swoim Instagramie.

Nowa Batwoman ma pierwszy taz pojawić się w crossoverowym odcinku (u boku wyżej wspomnianych superbohaterów), który swoją premierę będzie miał już w grudniu. Mówi się też, że być może Rose dostanie własny serial o przygodach tej superbohaterki. Produkcją serialu miałaby zająć się m.in. Caroline Dries, która w przeszłości współtworzyła serial "Pamiętniki Wampirów".

źródło: gamespot, tekst: A.R

sznyt tygodnia

najnowsze