McLaren otwiera swój pierwszy salon w Warszawie

McLaren otwiera swój pierwszy salon w Warszawie

Przy ulicy Ostrobramskiej 73 w Warszawie powstanie niedługo pierwszy polski salon McLarena. Pierwsze sześć samochodów wystawowych jest już w drodze. 

Wyłącznym przedstawicielem marki brytyjskich supersamochodów w Polsce została firma Auto Fus Group. Jak mówi jej właściciel, Piotr Fus obserwacje rynku skłoniły do wzbogacenia oferty o luksusowe, sportowe auta. Wielbiciele motoryzacji najwyższej klasy na pewno będą chętnie odwiedzać salon, chociażby po to, aby przyjrzeć się dopracowanym w najmniejszym szczególe pojazdom.

McLaren 600LT

"McLaren to esencja motoryzacji w jej sportowym wydaniu. Każdy model jest dla fanów dziełem sztuki inżynieryjnej, które zarazem cieszy serce kierowcy. Dlatego jesteśmy przekonani, że otwarcie McLaren Warszawa to wspaniała wiadomość dla polskich wielbicieli tej legendarnej marki" - komentuje Piotr Fus.

McLaren 600LT

Auto Fus Grup ma swoim portfolio takie marki jak BMW, Mini, Alpina i Rolls-Royce. Obok salonu przy Ostrobramskiej powstanie także serwis McLarena.

Auto Fus Group to polska firma rodzinna - powstała na początku lat 40. i od tamtej chwili jest związana z motoryzacją. Najpierw koncentrowała się na naprawie i tuningowaniu motocykli, a następnie rozpoczęła oficjalne serwisowanie samochodów, m.in. Fiata, Mercedesa oraz BMW. W 2002 roku firma związała się z BMW Group Polska i została oficjalnym dealerem BMW. Po kolejnych 11 latach portfolio Auto Fus wzbogaciło się o markę Rolls-Royce. W 2017 roku została oficjalnym importerem marki BMW ALPINA, a w 2018 - McLaren. Obecnie Auto Fus Group prowadzi salony w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 73 (BMW, MINI, BMW ALPINA, McLaren oraz Rolls-Royce) i w Białymstoku przy ul. Kleeberga 55 (BMW oraz Jeep). Firma jest systematycznie doceniana za swoje osiągnięcia - ostatnio otrzymała tytuł Dealera Roku 2017 BMW.

Zobacz też:

McLaren wypuści serię 100 czarnych pojazdów dla wymagających kierowców

McLaren Special Operations prezentuje MSO X 570S GT4

Nowy McLaren Senna zamieni publiczne drogi w tor wyścigowy

źródło: materiały prasowe