Składany kajak Oru to marzenie każdego fana outdooru

Składany kajak Oru to marzenie każdego fana outdooru

Kajki - ten sport można uwielbiać albo nienawidzić. Ci, którzy wybrali pierwszą opcję wiedzą na pewno, że dobra zabawa i duże emocje związane są także często z problemami natury logistyczne. Jeżeli decydujemy się na zakup własnego kajaku, jego przechowywanie i przewożenie może sprawić pewne trudności. Z myślą o tych, którzy chcą sobie oszczędzić nerwów i wysiłku i skupić się tylko na zaletach uczestniczenia w spływach kajakowych, powstał składany kajak Oru.

Inspirowany origami kajak zwalnia właściciela z obowiązku montowania bagażnika na dachu samochodu. Producent niedawno zmodyfikował design kadłuba wykonanego z  polipropylenu, który zapewnia doskonały balans między stabilnością, komfortem i manewrowością. W środku znajduje się sporo miejsca na niezbędny sprzęt.

Kajak rozkłada się w ciągu zaledwie kilku minut, a po złożeniu jego rozmiar jest przyjazny dla bagażnika i samolotowego luku. Jeżeli jesteście fanami outdoorowych przygód i funkcjonalnych rozwiązań ten kajak, to zdecydowanie propozycja dla was. Znajdziecie go tutaj w cenie 1600 dolarów.

źródło: Uncrate

sznyt tygodnia

najnowsze