Nowa kolekcja Gucci Homewear dla prawdziwych fanów marki

Nowa kolekcja Gucci Homewear dla prawdziwych fanów marki

Jeżeli jesteście superfanami Gucci i nieznającej granic kreatywności Alessandro Michele, na pewno nie raz marzyliście o przyozdobieniu waszego domu akcesoriami prosto z włoskiego domu mody.

Jasne, że Marmont Bag wygląda efektownie wyeksponowana na komodzie w przedpokoju lub sypialni, ale jeszcze lepiej prezentować się będą miękkie poduszki, misternie ułożone na kanapie w salonie lub oryginalny stolik kawowy.

Kolekcja zawiera wszystko, czego potrzebuje fan marki do urządzenia wnętrz w duchu "Gucci style". Począwszy od uroczych poduszeczek ozdobionych emblematami zwierząt, w tym kota, pluszowego misia i węża, po tapicerowane krzesła, z siedzeniami z tkaniny pokrytymi grafikami, takimi jak kwiaty, pszczoła. Wszystkie wzory nawiązują do obecnej symboliki Gucci.

Jest też opcja dla tych, którzy chcieliby pokryć wszystkie ściany motywem Gucci. W kolekcji bowiem znajdziemy tapetę również oferującą mnogość zwierzęcych i kwiatowych wzorów. Pozostałe elementy, które dopełnią modowy klimat wnętrza to palnik na kadzidło, metalowy składany stół i mała metalowa taca - dwa ostatnie przedmioty pokrywa niebiański motyw Star Eye. Jeżeli obawiacie się, że tak charakterystyczne akcesoria wprowadzą zbyt wiele zamieszania w waszych domach, możecie postawić na świece zapachowe, które przy cenie 250 EUR są najtańszymi produktami w asortymencie.

Kolekcję Gucci Homewear znajdziecie na mytheresa.com.

źródło: Hypebea

sznyt tygodnia

najnowsze