5 lipca w Warszawie spotkają się eksperci z modowego świata

5 lipca w Warszawie spotkają się eksperci z modowego świata

Konferencja "Szyte na miarę rozwiązania dla branży fashion" to punkt obowiązkowy dla właścicieli marek mody, blogerów, projektantów i pozostałych profesjonalistów z branży. 5 lipca w Centrum Bankowo- Finansowym na Nowym Świecie będą mieli szansę nawiązać kontakty i skorzystać z rad doświadczonych ekspertów z branży mody. 

Podczas konferencji Bartosz Paczyński, Prezes Content Hero poprowadzi warsztat - "Lowcostowe" techniki sprzedaży i promocji w branży fashion". Poruszone zostaną zagadnienia, takie jak najskuteczniejsze techniki niskobudżetowej promocji w Internecie, skuteczne techniki sprzedażowe i promocyjne, bezpłatne i płatne (lecz tanie) narzędzia służące do promocji marek, sklepów i produktów jak również narzędzia analityczne, działania promocyjne z wykorzystaniem sieci Google, Facebook, Instagram, programy rozliczane za sprzedaż w modelu CPS.

Wśród prelegentów znajdą się także Mirosław Skwarek – Dyrektor Marketingu w GetAll.pl, autor bloga Perswazjawsprzedazy.pl, który opowie o "7 gotowych pomysłach na zwiększenie sprzedaży w branży fashion za pomocą botów na Facebooku." "Jak zaistnieć z marką w social mediach" zdradzi Marcin Osman - Prezes Zarządu,OSM Consult Sp. z o.o. Ponad to Jadwiga Janik opowie o odbiorcach mody w wieku 50+, Aleksandra Koclejda - online marketing specialist z Domodi wystąpi w wykładem "Zapomniane źródła promocji on-line, które pomoga Ci rosnąć", a Krzysztof Bitel - Dyrektor ds. Jakości, IT i inwestycji logistycznej w Gino Rossi opowie o
"Logistyce E-com w branży mody ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania zwrotem."

Udział w konferencji mogą wziąć właściciele i menedżerowie sklepów internetowych, właściciele sklepów tradycyjnych, planujących wejście na rynek internetowy, osoby odpowiedzialne za rozwój oraz strategię e-commerce,
szefowie działów marketingu, sprzedaży i obsługi klienta, osoby poszukujące nowych kanałów pozyskania klienta, projektantów mody, blogerów, start'upowców z branży mody.

Miejsce: Centrum Bankowo- Finansowe Nowy Świat, ul. Nowy Świat 6/12, Warszawa
Czas trwania: 09.00 – 15.00

Rejestracji można dokonać TUTAJ.

źródło: materiały prasowe

sznyt tygodnia

najnowsze