Lady Gaga i Bradley Cooper w przepełnionym emocjami i muzyką trailerze do A Star Is Born

Lady Gaga i Bradley Cooper w przepełnionym emocjami i muzyką trailerze do A Star Is Born

W sieci pojawił się właśnie pierwszy trailer do "A Star Is Born". Film opowiada historię niezwykle utalentowanej Ally, której w karierze pomaga starzejący się muzyk z problemami, Jackson Maine. Między dwójką bohaterów rodzi się uczucie, jednak rosnąca sława dziewczyny sprawia, że Jacksonowi coraz trudniej poradzić sobie z własnymi demonami i zaakceptować fakt, iż jego czas w świetle reflektorów powoli się kończy. Film jest remakiem produkcji o tym samym tytule z 1937 roku.

Z uwagi na zaangażowanie do głównej roli Lady Gagi, debiut reżyserski Bradleya Coopera zrobił w mediach sporo zamieszania na długo przed pojawieniem się pierwszego trailera. Gaga, która na koncie ma już Złotego Globa za rolę w "American Horror Story: Hotel", postawiła Cooperowi, który także partneruje jej na ekranie, ultimatum: oboje mieli śpiewać na żywo przed kamerami.

Chociaż wielu krytyków było sceptycznie nastawionych do kolejnej wersji filmu (jest to w sumie trzeci remake), pierwsze reakcje na trailer są wyjątkowo entuzjastyczne. Niektórzy przewidują, że "A Star Is Born" to pierwszy, mocny tegoroczny kandydat do prestiżowych nagród. Wielu widzów na pewno będzie zaskoczonych talentem wokalnym Coopera, po Lady Gadze natomiast można spodziewać się tylko najlepszego.

Film zadebiutuje na naszych ekranach 26 października 2018 roku.

sznyt tygodnia

najnowsze