Seth Rogen i Jason Schwarzman zaprojektowali kolekcję mebli dla magazynu Sight Unseen

Seth Rogen i Jason Schwarzman zaprojektowali kolekcję mebli dla magazynu Sight Unseen

Nowojorski magazyn o designie "Sight Unseen" zrekrutował szereg znanych twarzy - w tym aktorów Setha Rogena i Jasona Schwartzmana oraz stylistę Mel Ottenberg i połączył ich w pary z 13 projektantami. Rezultatem tej niecodziennej współpracy jest kapsułowa kolekcja mebli, w której widoczne są wpływy gust wszystkich zaangażowanych.

Kolekcja zatytułowana "Field Studies", która jest obecnie prezentowana w Nowym Jorku, obejmuje wszystko od praktycznych mebli, takich jak krzesła i lustra, po pianino i szklanym szklaną paterę na ciasta.

Keyboard Jasona Scharzmana

Wśród wyróżniających się elementów w kolekcji znalazły się wielobarwne lustra w kształcie piłki plażowej wykonane przez Setha Rogena i studio projektowe Brooklyn Bower, a także pastelowy keyboard Schwartzmana powstały przy udziale Wall Of Apricots z Los Angeles. Być może był to ukłon w stronę współpracy aktora z Wesem Andersonem?

Lustro Setha Rogena

Mel Ottenberg stworzył kolekcję trzech pikowanych kołder wraz z architektem Rafaelem de Cárdenasem. Angel Olsen połączył siły z Drew Sestinas z The Principals przy projekcie aluminiowych świeczników, a influencerka Aimee Song stworzyła przyciągający wzrok włochaty stołek.

Stołek Aimee Song

Dochód ze sprzedaży przedmiotów zostanie przeznaczony na cele charytatywne wybrane przez każdą parę, która pracowała nad danym projektem.

źródło: Hybebeast

sznyt tygodnia

najnowsze