Microsoft pokazał nowe narzędzie biurowe. Surface Hub 2 zapowiada się bardzo obiecująco

Microsoft pokazał nowe narzędzie biurowe. Surface Hub 2 zapowiada się bardzo obiecująco

Microsoft Surface Hub to technologia przeznaczona specjalnie do pracy w biurach, która miała niewielkie zastosowanie poza pomieszczeniami biurowymi. Surface Hub 2 również powstało z myślą o codziennych obowiązkach pracowników wielkich i mniejszych przedsiębiorstw, ale dzięki kilku istotnym cechom, każdym będzie chciał mieć w swoim biurze taki sprzęt.

Przede wszystkim Surface Hub 2 prezentuje się znaczenie lepiej od poprzednika, dzięki opływowemu kształtowi, usprawnionemu ekranowi dotykowemu i zaawansowanym funkcjom wyświetlania.

Oferując ogromny ekran o przekątnej 50,5 cala i rozdzielczości 4K, Surface Hub 2 wygląda bardziej jak nowoczesny telewizor z szerokim ekranem niż biurowy komputer. System został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności, począwszy od wyświetlacza w proporcjach 3:2, który ułatwia wskazywanie elementów znajdujących się na górze, przez obudowę i uchwyty zaprojektowane przez firmę Steelcase, po ekran obrotowy umożliwiającego prowadzenie rozmów wideo w niemal rzeczywistym rozmiarze. Sprzęt składa się z modułów, które można dostosować do skali swojego biznesu.

Możliwości nowego sprzętu Microsoft można zobaczyć w poniższym klipie promocyjnym. Surface Hub 2 ma się ukazać w 2019 roku.

źródło: The Verge

sznyt tygodnia

najnowsze