Nowy Instax Square SQ6 z funkcją drukowania kwadratowych zdjęć, to idealny wakacyjny gadżet

Nowy Instax Square SQ6 z funkcją drukowania kwadratowych zdjęć, to idealny wakacyjny gadżet

Fujifilm zrobi wszystko, żeby tego lata przekonać nas do porzucenia smartfonów, a przynajmniej do odejścia od robienia zdjęć za pomocą przeróżnych aplikacji. Myślicie, że ten plan może się powieść? Patrząc na najnowsze wydanie aparatu natychmiastowego Instax Square SQ6, sami mamy ochotę chwycić go w dłonie i robić zdjęcie za zdjęciem.

Jego niewątpliwą zaletą jest kwadratowy format zdjęć. Jak podaje firma, kwadratowy film Instax (który jest niestety sprzedawany osobno) będzie drukował fotografie w proporcji 1:1, która wynosi w przybliżeniu 6 x 6 cm. Na pierwszy rzut oka wymiary odzwierciedlają bieżący format zdjęć dodawanych na Instagram. Oczywiście nowy Instax nie posiada funkcji przesyłania idealnie kwadratowych zdjęć do naszych kanałów w social mediach, ale za to może być wiernym towarzyszem letnich przygód.

Welcome to the family!⠀ #SQ6 #myinstax

A post shared by Fujifilm Instax North America (@fujifilm_instax_northamerica) on

Dostępny w trzech kolorach - perłowym, różowym i grafitowym - model SQ6 wyposażony jest w wysuwany obiektyw, podwójną ekspozycję (jeśli dwa razy naciśnie się migawkę) i 10-sekundowy timer, który odmierzy czas do perfekcyjnego selfie. Dodatkowe funkcje obejmują kolorowe filtry, które można umieścić nad obiektywem, aby uzyskać pożądany efekt końcowy. Aparat działa na baterie litowe.

Instax Square SQ6 pojawi się w sprzedaży 25 maja i będzie kosztował 130 dolarów.

 

źródło: Fujifilm

sznyt tygodnia

najnowsze