W ofercie IKEA pojawią się głośniki Bluetooth

W ofercie IKEA pojawią się głośniki Bluetooth

Chyba śmiało można stwierdzić, że w kwestii tanich, funkcjonalnych i ładnych mebli IKEA nie ma konkurencji. Szwedzka sieciówka od kilku lat konsekwentnie powiększa swoją ofertę i wchodzi we współpracę z innymi markami i projektantami ze świata designu np. HAY czy Tomem Dixonem. Mimo, że wciąż możemy znaleźć tam meblowe evergreeny do samodzielnego skręcania w domu, IKEA coraz śmielej pozycjonuje się jako marka, w której liczy się przede wszystkim dobry design i wnętrzarskie trendy (patrz ostatni katalog).

Teraz IKEA ma chrapkę na podbicie jeszcze jednego terytorium, które nieodłącznie kojarzy się z domowym wnętrzem. Mają w tym pomóc głośniki Bluetooth ENEBY.

Dostępne w dwóch rozmiarach (8 i 12 cali) i kolorach (czarny z odpinaną czarną siatką z tkaniny lub białą z szarą tkaniną). Te piękne, minimalistyczne urządzenia działają jako samodzielne głośniki stacjonarne lub można je przymocować do ściany. Mniejszy z dwóch, z dołączonym uchwytem, jest również kompatybilny z opcjonalnym zestawem baterii do bezprzewodowego słuchania w dowolnym miejscu. Obydwa mogą być sparowane z maksymalnie ośmioma indywidualnymi urządzeniami, mają wejścia AUX dla urządzeń innych niż Bluetooth, wyposażone są w proste i intuicyjne pokrętło do regulacji głośności (jak również basów i tonów wysokich), a ich cena to odpowiednio 49 i 89 dolarów.

Ostatnio IKEA zapowiedziała także wprowadzenie adapterów i sprzętu dla domowych DJ-ów. Myślicie, że sprzęty audio od szwedzkiej marki znajdą swoje miejsce w naszych domach, tak samo jak komody Hemnes i szafy Pax?

źródło: IKEA

sznyt tygodnia

najnowsze